אין עוד ניצן חדש בהפועל חיפה

ליגת העל: היועץ החדש של הפועל חיפה, ניצן שירזי צפה מהיציע בתבוסה 3:0 מול בני יהודה בקרית אליעזר. ראדי, גלבאן ואלירן עטר, שאף הורחק, כבשו לכתומים. שלומי דורה: "נכנסנו ללחץ"

יום שני 15 פברואר 2010
אייל כהן

לא בטוח כי הליהוק של ניצן שירזי כיועץ הקבוצה, הוא מה שיוליך את הפועל חיפה לצאת מהמשבר העמוק בו היא נמצאת. הכרישים נראו סרדינים בעיקר לאחר התבוסה 3:0 בבית מול בני יהודה המתאוששת. 

בעקבות הניצחון של הכתומים הסתיים רצף של שישה משחקים ללא נצחון והעפילה למקום הרביעי המוביל לפלייאוף העליון. מנגד, המפסידים ממשיכים להדרדר בטבלה והקהל איבד אמון והעיד זאת בקריאות לעברו של שלומי דורה "תתפטר".

מהלך המשחק:  ראדי שבר את הקרח בקרית אליעזר עם שער יפיפיה (55) מהאויר לזכות בני יהודה. השער השני היה באוויר ופדרו גלבאן (70) גם כן הפגיז מהאויר את השני לכתומים. אלירן עטר שם את השלישי המוצדק לבני יהודה (81), שאף ספג כרטיס צהוב שני ובעקבותיו אדום טיפשי. 

המאמן המנצח, גיא לוזון אמר בסיום: "בני יהודה בלי נחישות אין לה זכות קיום. במחצית השנייה התעוררנו, הזזנו את העניינים. לא יכלתי לעבור על סדר היום שהקבוצה שלי הייתה רדומה. ניצחון מאוד מאוד משמעותי, לאחר 6 משחקים ללא ניצחון. לא היה קל, הפועל חיפה שיחקו טוב במחצית הראשונה. אני שמח מהניצחון".

מאמן הפועל חיפה, שלומי דורה שנמצא בלחץ כבד בעקבות מצב הקבוצה אמר בסיום: "הייתה מחצית ראשונה טובה עם קצב ומצבים. במחצית השנייה הכנסנו את בני יהודה למשחק. הם הצליחו לכבוש והשתחררו, אצלנו נכנסנו ללחץ".

הפועל חיפה: אוהד כהן, חי בן לולו, סביטי ליפנייה, אושרי רואש, אייל טרטצקי, יוסי דורה, בריאן חרסיסיץ' (נפצע - רן אבוקרט, 21), אמיר אבו ניל (רוי לימה, 71), הישאם כיוואן (אחמד דיאב, 74), ערן לוי, ירו בלו.

בני יהודה: דלה איינוגבה, עוז ראלי, איבן גארידו, דין מורי, כפיר אדרי, סיניסה ליניץ', לירוי צעירי (ג'ורג' אמסיס, 90), עומרי אפק (מהראן ראדי, 46), מיכאל זנדברג (אסי בלדוט, 68), פדרו גלבאן, אלירן עטר (הורחק).

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק