משחקה של הפועל תא בקאזאן הוקדם ל-16:00

הבעיה: קור של מינוס 20 מעלות צפוי בחמישי בערב. הבעיה הגדולה יותר: בשישי צפוי קור של מינוס 24 מעלות ואי אפשר לדחות המשחק ב-24 שעות. דדי בן דיין לא ייצא עם הקבוצה לקאזאן. גל שיש יפתח במקומו, אם יערך משחק

יום שלישי 16 פברואר 2010
שלמה חסיד
הפועל תל אביב הגיעה לקאזאן למשחק ביום חמישי מול רובין קאזאן. המשחק הוקדם לשעה 16:00 אחר הצהריים, כדי לנסות ולשחק במזג אוויר של מינוס 10 מעלות.

בהפועל חוששים מאוד מביטול המשחק. ביום חמישי בערב (השעה המקורית של המשחק) צפוי להיות בקאזאן קור של מינוס 20 מעלות. בקור כזה לא נהוג לשחק כדורגל. על פי תקנון אופ"א ניתן לדחות את המשחק ב-24 שעות, אבל ביום שישי צפוי קור של מינוס 24 מעלות.

בהפועל תל אביב עדיין חוששים כי אופ"א תחליט בסופו של דבר על דחיית המשחק והחלפת הביתיות. אם אכן כך יהיה, תארח הפועל תל אביב את המשחק הראשון בשבוע הבא, ושבוע מאוחר יותר יערך הגומלין,  שוב בקאזאן.

הפועל הגיעה לרוסיה ללא המגן השמאלי דדי בן דיין.  באימון הבוקר לפני הטיסה לקאזאן  התברר כי  מגנה השמאלי של הפועל תל אביב לא ייצא עם הקבוצה, עקב הפגיעה בשריר.  גל שיש יפתח במקומו בהרכב, אם יערך המשחק במסגרת הסיבוב השני של הליגה האירופאית. 

ערן זהבי יצא לקאזאן למרות השמועות כי בהפועל יאסרו עליו לעשות זאת, עקב התנהלותו במשא ומתן עם הקבוצה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק