פלוזה בספק למשחק מול אורוגוואי

מירוסלב קלוזה בספק למשחק על המקום השלישי מול אורוגוואי אחרי שנפצע במהלך המחצית השנייה מול ספרד. לקלוזה חסר שער אחד בשביל להגיע ל-15 כיבושים במונדיאל ולהשוות את שיאו של רונאלדו הברזילאי

יום חמישי 08 יולי 2010
מערכת מונדיאל

עד אתמול גרמניה הייתה רחוקה 90 דקות מגמר מונדיאל ומירוסלב קלוזה היה רחוק שער אחד בלבד בשני משחקים בשביל להשוות את שיאו של רונאלדו הברזילאי ולהגיע ל-15 כיבושים במונדיאל.

היום (חמישי) התעוררה גרמניה למציאות שונה, בה הם ייאלצו להסתפק במשחק על המקום השלישי וייתכן מאוד שיעשו זאת ללא מירוסלב קלוזה, פיליפ לאפ וסמי חדירה, לאחר שהשלושה נפצעו במשחק מול ספרד.

קלוזה, לו 14 שערים במונדיאל לאורך השנים, החמיץ כבר משחק אחד בטורניר לאחר שהורחק בהפסד מול סרביה בשלבȠהבתים, וכעת ינסה לעשות את מירב המאמצים על מנת להיות כשיר ולשחק מול אורוגוואי בשבת בקרב על המקום השלישי בניסיון להשוות את שיאו של רונאלדו הברזילאי. חשוב לציין כי את כל 14 השערים כבש מבלי אפילו לא בעיטת פנדל או כדור חופשי, שמתוך ה-14 הובקעו שבעה עם הראߩ.

מי שעוד ייתכן וייעדרו מהמשחק בשבת הם סמי חדירה ופילאפ לאם, אך המגן נשאל על ידי עיתונאי האם הוא עלול שלא לשחק ושחקנה של באיירן מינכן ענה בבטחון רב: "אני לא ארשה לעצמי לפספס משחק כזה".

צילום: Getty Images

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק