ברקוביץ' יציע: אני אאמן. שפיגל יהיה מנג'ר

אייל ברקוביץ' יקיים מסיבת עיתונאים בתל אביב וידבר על מועמדותו לתפקיד מאמן נבחרת ישראל ויציע: אאמן את הנבחרת, גיורא שפיגל יהיה מאמן על. לוזון לא יסכים להצעה

יום שלישי 16 פברואר 2010
מערכת TELESPORT

אייל ברקוביץ', יקים היום (רביעי) בשעה 12:00 מסיבת עיתונאים במלון "הילטון" בתל אביב, בה הוא צפוי לדבר על מועמדותו לתפקיד מאמן נבחרת ישראל. יש לציין כי לא ידוע בדיוק מה ברקוביץ' עומד לומר, אך הוא יחזור ויצהיר כי הוא רואה את עצמו מועמד מתאים לאמן את הנבחרת, כאשר מעליו יכהן כמאמן על,  גיורא שפיגל.

ברקוביץ' נפגש עם גיורא שפיגל ועל פי ההצעה המתגבשת של השניים -  ברקוביץ' יהיה מאמן הנבחרת ואילו שפיגל יהיה מאמן על ואחראי כל כל הנבחרות בכל הגילאים

עוד יש לציין כי יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון,  הדגיש בפני מקורביו כי ברקוביץ' לא יזכה בתפקיד, גם אם יוחלט שהמאמן יהיה ישראלי. ייתכן שלוזון יציע לברקוביץ' להיות סקאוט בצוות המקצועי.

ברקוביץ' נחשב בעיני עצמו ובעיני לא מעט ממקורביו  כמועמד הישראלי הבכיר לאמן את הנבחרת והוא, יחד עם העיתונאית אופירה אסייג, יצאו בחודשים האחרונים במסע פרסום עצמי חסר תקדים למועמדותו בנבחרת ישראל.

למסע גויסו אנשי ספורט רבים ולא מעט אנשי תקשורת שמצדדים במינויו של "הקוסם" לנבחרת ישראל. מקורב לברקוביץ' אמר כי: "אייל מרגיש שהוא חייב לזכות בתפקיד. הוא יעשה הכל כדי לזכות בו".

צילום באדיבות ONE

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק