מכת פצועים חדשה בארסנל

ארסנל נסעה לפורטוגל, למשחק מול פורטו מחר (רביעי) בשמינית גמר ליגת האלופות, בהרכב חסר מאוד. ארשאבין, אדוארדו, סונג, אלמוניה וגאלאס סובלים מפציעות ויעדרו מהמשחק הראשון

יום שלישי 16 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 ארסנל תתמודד ביום רביעי בערב במשחק הראשון בשמינית גמר ליגת האלופות מול פורטו. המשימה הקשה ממילא, נהפכה לקשה עוד יותר מאחר וארסן ונגר יאלץ להסתדר בלי רשימה ארוכה של שחקני מפתח שנפצעו לאחרונה. 

אנדריי ארשאבין נפצע במשחק הליגה האחרון מול ליברפול ונאלץ להתחלף במחצית השניה. גם אלכס סונג נפצע במהלך אותו משחק וייעדר גם כן. אדוארדו נפצע ב-0:0 של ארסנל מול אסטון וילה והציפיות שהוא יהיה כשיר למשחק בפורטוגל נתבדו בסופו של דבר. 

גאלאס ואלמוניה הצטרפו גם הם במהלך השבוע לרשימת המטופלים בחדר ההלבשה ולא נסעו עם הקבוצה לפורטוגל והם הצטרפו לואן פרסי, גיבס ודיורו שנעדרים מהמגרשים כבר זמן ממושך. החדשות הטובות היחידות הן שקרלוס וולה התאושש מהפציעה בברך ונסע עם הקבוצה. 

הביקור האחרון של ארסן ונגר עם ארסנל בפורטו הסתיים בעונה שעברה בהפסד 2:0 במשחק האחרון בשלב הבתים, שמנע מארסנל את המקום הראשון בבית. המאמן הצרפתי מקווה לקצת יותר מזל הפעם, אבל עם רשימת החיסורים הארוכה שיש לו, הוא יקווה להשיג תוצאה טובה ושלפחות חלק מהשחקנים הפצועים יתאוששו עד המשחק החוזר באמירויות בעוד 3 שבועות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק