התחושה לנצח דרבי היא הרבה יותר טובה

אבי נמני התפנה למספר שאלות לפני אימון מכבי תל-אביב ואמר: "אנחנו לא מתעסקים במי שלא נמצא אלא מאמינים במי שישחק. מה שהם עשו מול מכבי חיפה הם צריכים לעשות גם בדרבי"

יום רביעי 17 פברואר 2010
אורית מרום ואביחי קרבצ'יק
אחרי יומיים של מנוחה, חזרה מכבי תל-אביב לאימונים והחלה בהכנות לקראת הדרבי התל-אביבי הגדול ביום שני. ואחרי הרבה זמן, הכינוי אכן הולם את המעמד. 

חניכיו של אבי נמני שבו לאימונים, כאשר גם הבוליביאני רונאלד ראלדס הצטרף אל האימון ובקבוצה מאמינים כי הבלם יוכל לשחק. מי שדווקא כנראה יישאר מחוץ להרכב הוא הסרבי, איביצה אילייב.

לפני תחילתו של האימון התפנה אבי נמני למספר שאלות ושוחח לגבי הדרבי הקרב ובא. המנג'ר אמר: "אחרי ניצחון במשחק יש תחושה טובה, אז בטח שהתחושה לנצח דרבי היא עוד יותר טובה".

כשנשאל על החיסורים הרבים מהם סובלת מכבי תל-אביב, בין היתר של עמנואל מאיוקה ושרן ייני, ענה: "אנחנו מקווים שהשחקנים יחלימו במהרה ויחזרו לסגל. צריך להתעסק במי שנמצא איתנו ולא במי שייעדר. אנחנו סומכים ובטוחים שמי שישחק יעשה את שלו".

"אני לא רוצה להשוות בין הקבוצות. זה גם יהיה לא הוגן  אם אתייחס להפועל. ניצחנו את מכבי חיפה ונשאלנו אותו הדבר לפני, את התשובות על המגרש השחקנים נותנים וכמו שהם עשו מול חיפה הם צריכים לעשות בדרבי".

המנג'ר סיכם: "המטרה שלנו היא להתקדם. רצף הניצחונות צריך להמשיך ואנו מרגישים את מגמת ההתקדמות. אנחנו סומכים על מי שנמצא במכבי וזה לא משנה מי פצוע או משחק. המשחק מול הפועל משמעותי לגבי המקום השני אבל זה לא סוף הסיפור, הליגה עוד ארוכה ויש פלייאוף בסיום העונה הסדירה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק