מקווים שנאתכו יצטרף אלינו

קאזאן ערכה את מסיבת העיתונאים לקראת המשחק מחר מול הפועל תל-אביב. מאמן הקבוצה: "רציניים מאוד לגבי נאתכו, שחקן עם איכויות גבוהות. הסיכויים מחר? 50-50, מזג האוויר לא ישפיע"

יום רביעי 17 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
מחר תיפגשנה הפועל תל-אביב וקאזאן במסגרת שלב 32 האחרונות של הליגה האירופית והצדדים כבר בהכנות האחרונות למשחק. מאוחר יותר הפועל תל-אביב תקיים את האימון המסכם בקאזאן הקפואה, אך קודם לכן נערכה מסיבת העיתונאים המסורתית.

מאמן קאזאן, קורבאן ברדייב, חושש מהמשחק מול חניכיו של אלי גוטמן ולא מקל ראש באדומים: "עשינו הכנה מושלמת מבחינתנו ועמדנו בלוח הזמנים. הפועל ת"א קבוצה מנוסה במפעלים האירופאיים והוכיחו השנה יכולת טובה. אנחנו ננסה לנצל את החולשות שלהם והיתרונות שלנו. הפועל תנסה להעביר את הכרעה לישראל ותשחק בצורה טקטית. הסיכויים? 50-50".

לגבי מזג האוויר הצפוי במשחק, השיב המאמן: "אני לא חושב שמזג האוויר מחר ישפיע. הפועל תל-אביב גם כן מגיעה מחורף ושיחקה בתנאי קור". אם הוא מודע לכך שמזג האוויר החורפי של ישראל הוא 15 מעלות? שאלה טובה.

המאמן גם התייחס לקשר הפועל תל-אביב, ביבראס נאתכו, אשר צפוי להצטרף אל הקבוצה הרוסית בקרוב: "אני מאוד אוהב את סגנון המשחק שלו. הוא קשר צעיר ומבטיח עם יכולות מאוד גבוהות. אנחנו מקווים לסכם איתו ושהוא יהיה אחד משני שחקני הרכש שלנו".
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק