המטרה: לזכות באליפות העולם

שחר צוברי חזר לארץ וקיבל המחאה על סך 50,000 ש"ח מהועד האולימפי: "הייתה לי שנה קשה אבל עכשיו אני מאמין דברים יסתדרו&quͯt;. ורשביאק: "שחר הוא הספורטאי הישראלי המוביל"

יום ראשון 11 יולי 2010
מערכת TELESPORT
שחר צוברי קיבל היום המחאה על סך 50,000 ש"ח מיו"ר הוועד האולימפי, צביקה ורשביאק. בזכות הצלחתו לזכות באליפות אירופה בגלישה, שנערכה בשבוע שעבר בפולין, לדגם הניל פרייד.

שחר צוברי אמר היום: "הייתה לי שנה קשה אחרי שלא הצלחתי באליפות העולם. הגעתי לארץ, היה לי סכסוך עם המועדון שלי ועסקתי בהשלמת בגרויות. ע۝ הרבה אמונה הסתדרתי והצלחתי. אני מקווה להשיג באליפות העולם הקרובה תוצאות טובות.

יו"ר איגוד השייט, יהודה מעיין, נראה שואף לגבוה עוד יותר מוצברי: "יש לנו מסורת מצויינת בשייט. נצא בעוד חודש למתקן האולימפי בלונדון והמטרה עכשיו היא ששייט ישראלי יזכה באליפות העולם שתיערך בקרוב בדנמרק".

יו"ר הוועד האולימפי, צביקה ורשבירק אמר: "שחר הוא הספורטאי הישראלי המוביל היום. יש לנו שני ספורטאים שיכולים להביא מדליה בענף הגלישה ואין ספק שבענף הזה אנחנו בצמרת העולמית. כיף לנו Ӝחתום על צ'ק שכזה".

מאמנו של צוברי, רפא בלילוס, סיכם: "קיבלנו שפיץ באליפות ישראל אבל חזרנו למסלול. הייתה לנו מטרה לזכות במדליה כדי להישאר בסגל האולימפי ובמשימה הזאת עמדנו".

ההערכה היא כי רק לקראת סוף שנת 2011 יקבע הەועד האולימפי בישראל מי יהיה הספורטאי שייצג אותנו באולימפיאדת לונדון 2012, החלטה שתלויה רבות באליפויות העולם ואירופה שיערכו בשנתיים הקרובות וההישגים אותם ישיגו שחר צוברי ונמרוד משיח.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק