החושים שלי אמרו שהשער מעמדת נבדל

מירוסלב קלוזה, כובש שער הניצחון בדקה ה-90 מעמדת נבדל ברורה, מודה כי הוא ידע שהשער לא היה חוקי אך הוסיף: "רק בטלוויזיה הייתי בטוח שהשער נכבש מנבדל"

יום חמישי 18 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
שערו  של מירוסלב קלוזה אתמול בדקה ה-90 באליאנז ארינה מול פיורנטינה, עורר הרבה הדים הבוקר ברחבי אירופה.  השער נכבש מעמדת נבדל ברורה שקשה להבין עד עכשיו כיצד הקוון חשב שמדובר בנגיעה של שחקן ההגנה.

הבוקר שוחח מירוסלב קלוזה עם התקשורת המקומית ואמר: "האינסטינקט שלי אמר לי שאני בנבדל אבל רק אחרי שראיתי בטלוויזיה את השידור החוזר הבנתי שצדקתי והשער לא חוקי".

שחקני פיורנטינה נאבקו מול הקוון והשופט בהחלטה, אך כמובן ללא הועיל. בסיומו של משחק הפסידו הויולה 1:2 וחזרו עם שער חוץ יקר, אבל בפיגור של שער.

שערו של קלוזה לא היה האירוע החריג היחיד במשחק. מאסימו גובי הורחק בכרטיס אדום ישיר אחרי שנתן מכה בפניו של ההולנדי, אריאן רובן. עם סיומו של המשחק נערך דיון סוער האם רובן רץ היישר אל תוך מרפקו של המגן או האם בוצעה עבירה מכוונת.

אם להיות הוגנים כלפי באירן מינכן, חשוב לציין כי שער של מריו גומז נפסל בדקת הסיום של המחצית הראשונה, כאשר השופט לא נתן את חוק היתרון והורה על הנקודה הלבנה. בסיום המהלך קיבלה באיירן מינכן כדור עונשין מ-11 מטר ורובן דייק מהנקודה הלבנה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק