התרגשתי כמו בפעם הראשונה

קפטן מכבי תל אביב, דרק שארפ, מאושר גם אחרי גביע עשירי אותו הניף: "זה מועדון גדול והגביע מגיע לו". פיני גרשון: "עשינו את שלנו". ויז'נייבסקי: "זה נותן חשק לעוד תארים". אנדרסון: "משחק שלא נשכח הרבה זמן"

יום חמישי 18 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב הוסיפה הערב (חמישי) גביע מדינה נוסף לארון המפואר שלה, אחרי שגברה בגמר 70:77 על בני השרון.

מאמן הצהובים, פיני גרשון אמר: "מגיעות ברכות גדולות לבני השרון ולדן שמיר על ניהול משחק מופתי. אנחנו מבחינתנו עשינו את שלנו. יכולנו לעשות את המשחק יותר קל אבל אין מה להתלונן, בסוף זוכרים רק מי הניף את הגביע. בסה"כ זה היה חימום מצוין בשבילנו".

אנדרו ויז'נייבסקי אמר: "לא אני הצטיינתי היום, אלא הקבוצה. אני מקדיש את הגביע לקהל המדהים שלנו, שלא טעם גביע 3 שנים. זה נותן לנו חשק לעוד תארים. עכשיו הראש באפס פילזן, ואנחנו מאמינים שנוכל להמשיך את התנופה".

הקפטן דרק שארפ, שזכה להניף גביע עשירי הוסיף: "התרגשתי כמו בפעם הראשונה. הלך לנו קשה, בגלל שדן שמיר מכיר אותנו, הוא מכביסט. אבל לרגע לא האמנתי שלא נזכה היום. הקהל בסיום ריגש אותי. זה מועדון גדון והגביע מגיע לו".

אלן אנדרסון אמר: "זה משחק שלא נשכח הרבה זמן. האמת שציפינו למשחק קשה, הכינו אותנו לזה. זה רק עושה את הזכייה ליותר מתוקה. המטרה שלנו היא לעלות שלב ביורוליג ולזכות באליפות, וזו תהיה עונה מצוינת למכבי ת"א".

מאמן בני השרון, דן שמיר אמר: "קודם כל ברכות למכבי. הם שלטו במשחק. אני גאה בזה שהיינו קרובים, אבל מה שהיה חסר זה כמה החלטות לא נכונות וכמה מהלכים גדולים של מכבי. סה"כ היה משחק טוב ומברוק למכבי".

"היום היינו אנחנו. קבוצה שקולעת 70 ומשהו נקודות, קבוצה לוחמת, עם הגנה טובה. אני מקווה שנמשיך ככה, ושבהמשך העונה נדע לקחת את ההחלטות הנכונות ברגעים המכריעים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק