10 המלצות WINNER לשני

עם סיום טורניר גביע העולם לכדורגל בדרום אפריקה, אנחנו חוזרים להימורי הליגות השונות באירופה, וӔיום: 10 המלצות על הליגות הפינית, הנורבגית, השבדית והגביע האיסלנדי

יום שני 12 יולי 2010
מערכת TELESPORT

  כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

ליגה פינית:

משחק 69: האקה - יבסקילה - 2 (יחס 2.75)

האקה מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא בכושר לא טוב ואחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את יבסקילה שבמקום העשירי בטבלה כשזו מנצחת במחזור האחרון 6-1 את איי.סי אולו, זאת אחרי שלושה הפסדים בארבעה משחקים קודם לכן. האקה משיגה העונה בבית מאזן של שלەשה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים, יבסקילה בחוץ עם ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים, שם היא משחקת מצויין בניגוד למשחקי הבית שלה בהם היא מנצחת פעם אחת ומפסידה בארבעה משחקים. לפני פתיחת העונה נפגשו שתי הקבוצות, יבסקילה ניצחה בהאקה 1-0. בעונה שעברה בשלושה משחקים שהיו בין השתיים ניצחה כל קבוצה במשחק אחד, במשחק נוסף נפרדו שתי הקבוצות בתיקו. הולך להיות משחק מאוד מעניין. האקה אולי מעט עדיפה אך אני הולך עם יבסקילה שמגיעה למשחק בכושר טוב אחרי ניצחון מטורף במחזור האחרון. חזקו ב-X.

משחק 81: קופס - מארייהמן - 1 (יחס 1.80)

קופס במקום השלישי בטבלה עם שני ניצחונות רצופים תארח היום את מארייהמן שבמקום הלפני אחרון בטבלה. מארייהן מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים ותיקו בארבעת המחזורים האחרונים. קופס משיגה העונה בבית מאזן של ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים, מארייהמן בחוץ עם שני ניצחונות ושבעה הפסדים. אני הולך עם הקבוצה הביתית, העדיפה. היחס אגב, מצויין לדעתי.


נורבגית ראשונה:

משחק 72: אוד גרינלנד - ולרנגה - 2 (יחס 2.40)

גרינלנד מדורגת במקום העשירי בטבלה עם הפסד במחזור הליגה האחרון. לפני כן השיגה הקבוצה שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. ולרנגה מהצד השני במקום השלישי בטבלה בכושר מצויין עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. גרינלנד בבית עם מאזן של 2-3-2, ולרנגה בחוץ עם מאזߟ הפוך של 3-2-3. בששת המשחקים האחרונים ניצחה גרינלנד פעם אחת בלבד, ולרנגה ניצחה בשלושה משחקים. לולרנגה יש את כל הכלים להמשיך ביכולת שלה למרות שהיא לא ממש מרשימה במשחקי הבית שלה. היא מגיעה למשחק היום בכושר מרשים ולהערכתי היא תמשיך אותו גם מול אוד גרינלנד בחەץ.


שבדית שניה:

משחק 74: דגרפורס - סיריאנסקה - 1 (יחס 1.85)

דגרפורס מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון במפתיע כשלפני כן היא מנצחת בארבעה משחקים רצופים. סיריאנסקה מהצד השני במۧום החמישי בטבלה עם שני ניצחונות רצופים זאת אחרי שני הפסדים רצופים. שגרפורס משיגה העונה בבית מאזן מרשים של שישה ניצחונות והפסד אחד, סיריאנסקה בחוץ עם מאזן של 3-1-3. דגרפורס בכושר מצויין, גם האורחת מגיעה למשחק היום בכושר טוב אך לדעתי בדגרפורס, יהיה לסיריאנסߧה מאוד קשה. אני הולך פה עם הקבוצה הביתית.

משחק 77: האמרבי - פאלקנברג - 1 (יחס 1.35)

האמרבי במקום התשיעי בטבלה עם הפסד במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. פאלקנברג מהצד השני במקום ה-14 בטבלה עם שלושה הפסדים בۗמשת המחזורים האחרונים. האמרבי בבית עם מאזן של 3-1-3, פאלקנברג בחוץ עם 2-3-2. שתי הקבוצות טרם נפגשו בעבר ולדעתי המפגש הראשון יניב ניצחון צפוי להאמרבי, קבוצה איכותית בהרבה מאשר פאלקנברג.

משחק 79: ואסבי יונייטד - לנדסקרונה - 1 (יחס 2.55)

ואסבי במקום ה-15 בטבלה עם ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את לנדסקרונה שבמקום השמיני כשגם לנדסקרונה מגיעה למשחק בכושר לא טוב עם שני הפסדים רצופים ושלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. וואסבי משיגה העונה בבית ניצחון אחד בۜבד בשבעה משחקים וארבעה הפסדים לעומת לדנסקרונה שבחוץ היא משיגה מאזן של 2-2-3. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה בבית, בתוצאה זהה של 2-0. לאור היכולות של שתי הקבוצות, זאת לא תהיה הפתעה אם וואסבי תנצח.

משחק 88: יונקופינג - אורגריטה - X (יחס 2.65)

יונקופינג מדורגת במקום ה-12 בטבלה עם ניצחון ליגה במחזור האחרון כשלפני כן היא מפסידה בשלושה משחקים רצופים. היא תארח היום את אורגריטה שבמקום התשיעי. אורגריטה מגיעה למשחק היום אחרי חמישה משחקים ללא הפסד כשהיא מנצחת במחזור האחרון ולפני כן משיגה ߐרבע תוצאות תיקו. יונקופינג משיגה העונה בבית שלושה ניצחונות וארבעה הפסדים ,אורגריטה בחוץ עם הפסד אחד בלבד בשבעה משחקים. יהיה משחק צמוד לדעתי, אורגריטה מצטיינת במשחקי התיקו שלה. יונקופינג תרצה להשיג ניצחון נוסף אך לדעתי יותר מתיקו היא לא תשיג.


גביע איסלנדי:

משחק 83: ויקינגור - סטיארנן - 1 (יחס 4.25)

ויקינגור מוליכה את טבלת הליגה השניה באיסנדלד. אחרי עשרה מחזורים לקבוצה 26 נק' והיא אחרי חמישה ניצחונות רצופים. סטיארנן מהצד השני במקום השביעי בליגה השניה כשהיא מגיעה למשחק הגביע היום אחרי שני הפסדי ליגה רצופים. הקבוצות שיחקו ביחד בליגה הראשונה לפני שנתיים, סטיארנן ניצחה בבית 3-0, במשחק החוץ נפרדו השתיים בתיקו. למרות שסטיארנן מהליגה הראשונה וויקניגור מהליגה השניה, המארחת נמצאת בכושר מצויין והיא יכולה לנצח כאן למרות הבדלי הליגות. יחס גבוה והייתי מחזק ב-X.

משחק 84: פראם - ואלור - X (יחס 2.85)

פראם במקום השישי בטבלה, וארלו במקום החמישי בטבלה. שתי הקבוצות מגיעות למשחק היום עם מאזן זהה. שתיהן משיגות שלוש תוצאות תיקו, ניצחון אחד והפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלהם. במפגש בין השתיߙם העונה נפרדו הקבוצות בתיקו 2-2 כשלפני כן, במהלך תשעה משחקים בין השתיים, הושגה רק תוצאת תיקו אחת. פראם בבית עם מאזן של 3-2-1, ואלור בחוץ עם מאזן של 2-3-1. בגדול, ואלור קבוצה טובה יותר מפראם אך לדעתי המשחק הזה לא יוכרע בתום 90 דק'. אני מסמן כאן X.

משחק 87: קיי.אר - פרוטור - 1 (יחס 1.15)

שתי הקבוצות נמצאות במקום השמיני בטבלה. קיי.אר בליגה הראשונה, פרוטור בליגה השניה. קיי אר מפסידה פעם אחת בחמשת המחזורים האחרונים עם שלושה ניצחונות, פרוטור אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון. מלבד תוצאת תיקו בעונה שעברה בין השתיים, ניצחה קיי.אר בכל שאר המפגשים האחרונים שהיו בין השתיים. היחס כאן ברור, והסימון בהתאם.

תגובות