קינן עזב, דוידוביץ' נסע, ורד חולה

מאירועי היום במכבי ӗיפה: דקל קינן הגיע לשיחת פרידה לפני שייצא לבלקפול האנגלית, ניר דוידוביץ' נסע לחודש לאיטליה לצורך טיפולים. עידן ורד לא יוכל לשחק עד ספטמבר, אדריאן סילבה ערך אימון חלקי

יום שני 12 יולי 2010
מערכת TELESPORT
במכבי חיפה מתקשים לעמוד בעומס ההכנות לקראת העונה הבאה ובעיקר מעומס האירועים. הבוקר (שני) הגיע דקל קינן, בלם הקבוצה, לאימון לשיחת פרידה לפני שייצא ביום רביעי לבדיקות רפואיות בקבוצת בלקפול מהפרמיירליג, שם הוא צפוי לחתום על חוזה לשנתיים.

דקל קינן אמר לשחקנים עם עזיבתו: "עצוב לי לעזוב את המועדון בו גדלתי. אני מאחל לכולם המון הצלחה, לעזוב כאן זה כמו לעזוב משפחה אבל אני שמח שאני הולך להתקדם".
עידן ורד, קשר הרכש מבית"ר, נשלח לבדיקה בבית החולים רמב"ם אצל רופא מומחה לבעיות כתפיים בעקבות הניתוח שעבר. הרופא המומחה אישר את הקביעה הקודמת של רופא צרפתי, על פיו ורד יכול אמנם להתאמן, אך הוא לא יכול לטיול חלק במשחקים פעיליםȠעד חודש ספטמבר. לפיכך, ורד יחמיץ את משחקי גביע הטוטו, משחקי פתיחת העונה בליגת העל, את משחקי המוקדמות בליגה האירופית ואת כל משחקי האימון הצפויים לקבוצה. בנוסף, ורד לא התאמן הבוקר לאחר שלא חש בטוב.

אדריאן סילבה הפורטוגלי ערך אימון חלקי, אך̠הוא צפוי להיות כשיר בתוך מספר ימים. השוער ניר דוידוביץ' יצא לחודש טיפולים באיטליה, בעקבות המצב בברכו. בחיפה מקווים שהבלם הארגנטינאי איגנסיו קנאוטו יחתום, כשהבלם השני לצידו יהיה ישראלי - או שי מיימון או אריק בנאדו.

ביום שישי תטוס הקבוצה למחנה אימונים בבולגריה, שם תקיים שני משחקי אימון מול סלביה סופיה ולוקומוטיב סופיה. ההנחה בחיפה היא כי אייל גולסה, שהתגייס לצה"ל בחודש שעבר, ישוחרר למחנה האימונים בבולגריה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק