מהכפור הרוסי לדרבי הגדול

הפועל ת"א נחתה אחה"צ בנתב"ג אחרי התבוסה 3:0 בקאזאן הקפואה, שמשאירה לאדומים סיכויים נמוכים מאוד לקראת הגומלין. קרוב למאה אוהדים חיכו לקבוצה בשדה עם שלטים ושירה לקראת הדרבי

יום שישי 19 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
אחרי החוויה הקשה שעברו בקאזאן הקפואה, הן מבחינת מזג האוויר ובעיקר מבחינת התוצאה במשחק החשוב, נחתו האדומים ביום שישי אחה"צ בנתב"ג וכבר מחר יחלו בהכנות לקראת שבוע חם בהרבה שמצפה להם, מכל הבחינות.

קרוב למאה אוהדים אדומים חיכו לקבוצה עם תופים, צעיפים ודגלים, באולם קבלת הפנים בנתב"ג והזכירו לשחקנים איזה משחק מצפה להם עוד לפני הגומלין מול קאזאן, כבר ביום שני הקרוב בדרבי הגדול מול מכבי ת"א.

בקבוצה קיימת אכזבה גדולה מהמשחק אמש בקאזאן ויש תמימות דעים לגבי ההשפעה המכרעת שהיתה למזג האוויר הקשה על התוצאה הסופית, אך יחד עם זאת בקבוצה לא מרימים ידיים מראש לקראת הגומלין ויש האומרים שאם הקבוצה הצליחה לחזור מפיגור 3:0 תוך 10 דקות מול מכבי נתניה לפני שבועיים, מי יודע ואולי שוב יתרחש הנס מול קאזאן.

אך עוד לפני קאזאן לקבוצה מצפה דרבי חשוב מאוד ביום שני כאמור, אשר לא יהווה רק מאבק על המקום השני כרגע בליגה, אלא גם מאבק על ההגמוניה בעיר לאורך ההיסטוריה כולה, כאשר מאזן הדרבים עומד כרגע על 41 ניצחונות צהובים מול 41 אדומים.

מאמן הקבוצה, אלי גוטמן, אמר מיד עם הנחיתה: "מי שלא היה איתנו בקאזאן לא יודע עם אילו תנאים היה עלינו להתמודד, זה לא דומה לשום דבר שאנחנו מכירים". לקראת הדרבי הגדול ביום שני אמר המאמן: "נחתנו עכשיו. יש לנו יומיים להתכונן ונעשה את כל מה שצריך כדי להגיע לדרבי מוכנים".

גילי ורמוט אמר: "אין ספק שתנאי המגרש פגעו בנו אבל לא נרים מראש ידיים. אם נצליח להבקיע מולם גול מהיר בגומלין בבלומפילד יהיה אפשר לעשות משהו. בכל מקרה, כרגע הראש שלנו הוא רק בדרבי ביום שני. זה המשחק הכי חשוב לאוהדים ונעשה את הכל כדי לשמח אותם".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק