לראשונה: משחקים בערב ברמהש

לאחר הכישלון להעפיל לליגת העל בעונה שעברה, החליטו בעירוני רמה"ש ללכת בגדול: הקבוצה תוכל לשחק לראשונה בהיסטוריה משחקים בערב לאחר שהותקנו עמודי התאורה

יום שני 12 יולי 2010
מערכת TELESPORT

לאחר הכישלון להעפיל לליגת העל בעונה שעברה החליטו ברמת השרון לא לוותר וללכת שוב בגדול.

בשלב ראשון החתימו שם את מאמן הנבחרת הצעירה לשעבר, גיא לוי. כזכור, האופציה הראשונה של הקבוצה היה בני טבק שעלה עם הפועל הרצליה לליגה א' אולם הוא העדיף להישאר בהרצליה. בתיווכו של הסוכן, ג'קי דהן ששיחק בעברו ברמת השרון נוצר הקשר עם לוי והצדߓים סיכמו.

המאמן לא חיכה הרבה וצירף מייד עם כניסתו לתפקיד את זיו קבדה ואת אלון זיו אך האחרון העדיף בסופו של דבר את ההצעה מהפועל רעננה.

במהלך הפגרה הוחתמו גם רון בן נחום, אבי סופר, קובי חסן ועמיר נוסבאום. והשבוע הוחתם ג'ורג' אקיבריȬ חלוץ מגאבון. מצד שני הודיעו לכל השחקנים מהעונה שעברה שחייבים להם כסף כי הם מתבקשים לקצץ 10-20 אחוז מהחוב.

היום (שני) שיחקה הקבוצה את משחק האימון הראשון שלה ונוצחה 2:1 ע"י עירוני ג'ת/אלאהלי. בן בן-שושן כבש שער יתרון לרמה"ש אולם אלאהӜי הגיבה פעמיים. המשחק התקיים בערערה.

העבודות להתקנת התאורה החדשה באצטדיון גרונדמן המתאימה לליגה לאומית, מתקרבות לסיומן מה שאומר כי לראשונה בהיסטוריה יתקיימו העונה במגרש משחקי ערב רשמיים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק