0

6 המלצות WINNER לשלישי

ליגת האלופות חוזרת. אמנם מדובר רק בסיבוב המוקדמות, אבל בכל זאת מדובר במפעל הנחשב באירופה ולנו יש בו נציגה ישראלית. הכנסו וצפו בהמלצות

יום שלישי 13 יולי 2010
מערכת TELESPORT

   כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER :

ליגה האלופות:

משחק מספר 1: אינטר באקו - לך פוזנאן - 2 (יחס 1.70)

הליגה בפולין טרם החלה, לך פוזנאן זכתה שם באליפות האחרונה. באזרביג'אן, שם משחקת באקו הליגה בעיצומה שם באקו מובילה את הטבלה בנקודה אחרי עשרה מחזורים. בבאקו משחקים לא מעט שחקנים זרים, אך רובם מהרמה הנמוכה ביותר של המדינות. יש שם שחקנים מברזיל, ארגנטינה, צ'כיה וליטא, נשמע כמו נבחרת לא רעה, אך לא יותר מדי יוצא מהקבוצה הזאת במסגרת האירופית. פוזנאן מהצד השני, בנויה רובה משחקנים מקומיים מפולין, אפשר למצוא שם כמה בוסנים, כמה מקדונים וגם סלובקים. לך פוזנאן קבוצה עם מעט יותר ותק במשחקים באירופה, יש לה יותר ניסיון וברמות האלו של ליגת האלופות, היתרון כאן הוא ברור לצידם של הפולנים שלדעתי גם ינצחו את המשחק.

משחק מספר 3: לבאדיה טאלין - דברצן - X (יחס 2.80)

טאלין האסטונית נמצאת במקום הראשון בטבלת הליגה שלה אחרۙ 20 מחזורים והיא ביתרון של שש נק', דברצן מהצד השני טרם החלה את המשחקים בליגה ההונגרית. בטאלין משחקים רוב מוחלט של שחקנים מקומיים מאסטוניה, לצידם אפשר למצוא שחקן מפינלנד, אחד מברזיל וגם אחד מסלובקיה. מלך השערים של הקבוצה עד כה הוא נמלו המקומי שכבש עד כה עשߨה שערים העונה. בדברצן אפשר למצוא לא מעט שחקנים מכל העולם, ברזילאים, קמרונים, צרפתים, הונדורס וכן.. גם כמה הונגרים. דברצן שמתחילה את הדרך שלה בשלב הזה כבר שיחקה בשנה שעברה בליגת האלופות ואפילו הגיעה עד שלב הבתים. לרוע מזלה היא נחתה בבית עם פיורנטינה, ליון ߕליברפול והיא סימה במקום האחרון עם שישה הפסדים ביחס שערים 5-19. דברצן קבוצה יותר מנוסה עם שחקנים טובים יותר מאשר לקבוצה האסטונית. עם זאת, זה לא אומר שיש לה כאן עדיפות משמעותית. להערכתי, המשחק הזה לא יוכרע וההכרעה תעבור לשבוע הבא שם דברצן לא תתקשה מול טאלין̮

משחק מספר 5: מטאלורג - ספרטה פראג - 2 (יחס 1.35)

בלטביה, שם משחקת מטאלורג הליגה נמצאת בעיצומה ואחרי 12 מחזורים מטאלורג במקום השלישי בטבלה בפיגור של 7 נק' מהמקום הראשון. ספרטה פראג מהצד השני טרם החלה את המשחקים שלה בליגה הצ'כית. הקבוצה מלטביה בנויה ברובה משחקנים מקומיים, לטביים, בנוסף אליהם אפשר למצוא את סילבה הברזיאלי, ועוד שני שחקנים מליטא. בסך הכל מדובר בקבוצה מאוד חלשה ברמה האירופית. היא תשחק מול ספרטה פראג, קבוצה מאוד חזקה יחסית למארחת, והסימון כאן לדעתי הוא דיי ברור. ספרטה פראג, קבוצה חזקה מאוד, לדעתי תשיג את הניצחון במשחק החוץ הזה.

משחק מספר 6: אומניה ניקוסיה - רנובה - 1 (יחס 1.10)

בשתי הליגות, גם בקפריסין וגם במקדוניה הליגות טרם החלו. ניקוסיה קבוצה טובה מאוד יחסית לרמות האלו, אוגרת בתוכה כמה שחקנים טובים, שניים מברזיל, יש שם גם שחקנים מיוון, קנדה, פולין ופורטוגל, הקבוצה המקדונית מהצד השני, קבוצה דיי עלומת שם, בנוייה כולה משחקים מקדונים מלבד השוער שלהם, קובצביץ' הסלובקי. ניקוסיה לא אמורה להתקשות במשחק הזה.

משחק מספר 7Ⱥ לובץ - רודאר - 1 (יחס 1.15)

גם במשחק הזה, כמו בהמלצה הקודמת, מדובר במשחק שאמור להיות חד צדדי. לובץ הבולגרית תארח את רודאר ממונטונגרו. לובץ' היא קבוצה מצויינת, משחקת כבר כמה שנים בליגות האירופיות, אמנם לא הולך לה מי יודע מה, אבל לפחות בשלߑים המוקדמים היא עושה את מה שצריך. בקבוצה משחקים לא פחות מחמישה שחקנים מברזיל, יש שם גם צרפתים, רומנים וסלובקים. ברודאר מהצד השני משחקים רוב מוחלט של שחקנים מקומיים, מלבדם יש שניים מסלובקיה, אחד מבוסניה. רודאר לא ממש קבוצה מוכרת בליגות האירופיות, לדעתי היא̠לא תצליח בשלב הזה.

משחק מספר 8: הפועל ת'א - ז'לייזניצר - 1 (יחס 1.20)

אחרי כמה משחקי ידידות מוצלחים, הגיע זמן האמת, אך לדעתי מדובר בלא יותר מעוד משחק מול קבוצה חלשה מאוד, משחק ידידות לקראת השלב הבא הבאמת קשה. הפועל ת'א עשӪה כמה החתמות יפות בקיץ הזה והיא תתמודד השנה, כמו חיפה של שנה שעברה, על מקום בליגת האלופות. בז'לייזניצר משחקים לא מעט שחקנים קרואטים, כל השאר ברובם, שחקנים מקומיים בוסנים. ז'לייזניצר לא שם גדול באירופה, אני לא חושב שהיא תדגדג את הפועל ת'א והמשחק הזה אמור ל۔סתיים עם כמות גבוהה של שערים לדעתי. הפועל ת'א תרצה לתת הצגה במשחק הראשון שלה העונה בליגת האלופות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק