פרגוסון: סקולס לא צריך לפרוש

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד אלכס פרגוסון מבקש להעריך את חוזהו של הקשר פול סקולס שנגמר בסוף העונה: "לא אכעס עליו, אבל אין לו שום סיבה להפסיק לשחק כדורגל"

שבת 20 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
פול סקולס, קשרה בן ה-35 של מנצ'סטר יונייטד הודיע בתחילת העונה שזו כנראה עונתו האחרונה בכדורגל. אבל יכולתו בשבועות האחרונים גרמה למנג'ר של השדים האדומים לבקש ממנו להשאר בקבוצה לפחות עונה נוספת.

פרגי אמר בסוך השבוע: "נכון שסקולס לא פתח העונה בכל המשחקים בהרכב ולא שותף בכל המשחקים, אבל השבוע מול מילאן הוא לא רק הבקיע שער חשוב, אלא הוכיח שהיכולת שלו היא לא של שחקן שצריך לפרוש מכדורגל. אני לא רוצה לכעוס עליו, זאת החלטה שלו. אני רוצה לבחון מה אפשר לעשות כדי להצליח ולהשאיר את סקולס כשחקן מנצ'סטר יונייטד לפחות עוד עונה".

סקולס אמר לאנשי העיתונות הבריטית: "אני עדיין לא החלטתי מה לעשות בסוף העונה. אני יודע רק שהיכולת שלי היום זו לא אותה יכולת מלפני כמה שנים. אני לא מרגיש באותו כושר ולא ברור לי אם אני רוצה להמשיך לשחק כך עוד עונה".

סקולס שיחק לאורך כל הקריירה שלו במנצ'סטר יונייטד, שם החל את הקריירה במחלקת הנוער. הגי'נג'י רשם במועדון יותר מ-600 הופעות, וזכה ב-9 אליפויות בפריימירליג. בנוסף סקולס שותף כמובן לשתי זכיות בליגת האלופות ולשלושה גביעים במדי היונייטד.

תמונות: גטי-אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק