גרנט דחה הצעות מאנגליה ואיטליה

עיתון ה"ניוז אוף דה וורלד" מפרסם הבוקר כי המאמן הישראלי דחה הצעות מאנגליה ואיטליה, למרות מצבה של פורטסמות' והאפשרות שהמועדון יפשוט את הרגל ויסיים את דרכו עוד במהלך העונה

יום ראשון 21 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
פורטסמות' של אברהם גרנט עשויה לפשוט את הרגל ולסיים את דרכה עוד במהלך העונה, אחרי יותר מ-100 שנות פעילות, וייתכן אפילו כי המשחק אתמול בפראטון פארק, הפסד ביתי 2:1 לסטוק משער בדקה ה-90, היה האחרון של המועדון ושל גרנט על הקווים בקבוצה.

על פי דיווח הבוקר בצהובון האנגלי "ניוז אוף דה וורלד", אברהם גרנט חידש לאחרונה את קשריו עם רומן אברמוביץ' ונצפה נפגש איתו פעמיים בביתו בקנסיגטון. באותו הדיווח פורסם כי המאמן הישראלי דחה לפחות שתי הצעות מאנגליה ומאיטליה והחליט להישאר ולנסות להציל את פורטסמות', לפחות בליגה.

מקורבים לגרנט אמרו בעיתון האנגלי: "הוא מטורף שהוא סירב להצעות. הוא לא קיבל אפילו משכורת אחת בזמן שהותו בפורטסמות כמאמן". 

פורטסמות' חייבת כ-12 מיליון פאונד למס הכנסה ומחויבת לשלם את הסכום עד ה-1 במרץ. הנהלת הליגה האנגלית לא מאפשרת לקבוצה למכור שחקנים לכיסוי החובות. המשמעות היא כמובן שייתכן והקבוצה תפשוט את הרגל והמועדון ייסגר עוד העונה.

אתמול התייחס גרנט להפסד הקבוצה מול סטוק משער בדקה ה-90 כשאמר: "הכל הולך לנו הפוך. תקפנו מבלי לחשוב על משחק ההגנה בגלל החשיבות של הנקודות וספגנו".

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק