10 המלצות WINNER לראשון

משחקי הליגה השבדית, ۞שחקי הליגה הנורבגית הראשונה והליגה הנורבגית השנייה, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום ראשון 18 יולי 2010
מערכת TELESPORT
ניצחונות וארבעה הפסדים ללא תוצאות תיקו. אלסונד בסך הכל קבוצה חזקה מאוד, סטארט גם קבוצה מצויינת. ההימור שלי, למרות שאלסונד טרם סיימה משחק חוץ בתיקו, זה הולך לקרות לראשונה. אני מסמן כאן X.


נורבגית שניה:

לוב האם - אלטה - 1 (יחס 1.70)

לוב האם מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מנצחת במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את אלטה שמדורגת במקום ה-13 בטבלה. אלטה מגיעה למשחק היߕם אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון כשלפני כן היא מפסידה בשלושה משחקים רצופים. לוב האם משיגה העונה בבית מאזן של 2-1-3, אלטה בחוץ עם ניצחון אחד בלבד בשבעה מחזורים עם ארבעה הפסדים. לוב האם לא קבוצה גדולה, היא אחת הקבוצות היותר בינוניות ומטה בליגה הזו, לעומת אӜטה, היא מעט יותר חזקה וגם לדעתי תנצח. הייתי בכל זאת מגבה ב-X, לוב האם קבוצה לא ממש יציבה.

ניברגסונד - סאנדנס - 2 (יחס 3.70)

ניברגסונד מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את סאנדנס שבמקום הלפני אחרון בטבלה כשזו דווקא בשלבי התעוררות והיא אחרי שלושה משחקים ללא הפסד עם שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים. ניברגסונד משיגה העונה בבית מאזן של שלושה ניצחונות, תיקו אחד ושני הספדים, סאנדנס בחוץ עם ניצחון אחד, שתי תוצאות תәקו ושלושה הפסדים. ניברגסונד לא להיט בליגה הזו, אז נכון לעומת סאנדנס היא קבוצה חזקה יותר אך לדעתי האורחת היום בשלבי התעוררות והיא בהחלט יכולה להפתיע, בניגוד לכל היחסים על המשחק הזה. אני לוקח פה סיכון ומסמן כאן 2.


תגובות

טלספורט בפייסבוק