לא הייתי קונה את ביתר

ג'קי בן זקן, הבעלים של הקבוצה המפתיעה של הליגה מ.ס אשדוד, מדבר על אלונה ברקת, דוד רביבו, מ.ס אשדוד, הפועל תל אביב, אייל ברקוביץ' ועוד. ראיון בלעדי ל-TELESPORT

יום שני 22 פברואר 2010
שלמה חסיד

בשקט, בלי ששמתם לב, ג'קי בן זקן ואשדוד נדבקים לצמרת. בשבת הם החטיפו חמישיה מצלצלת לבאר שבע ואלונה ברקת, ועם תקציב מינימום וניהול חכם, הם ממוקמים במקום החמישי והמכובד, המוביל לפלייאוף העליון. זמן טוב לעשות סיכם ביניים.

היממה האחרונה לא הייתה קלה לבן זקן. פחות מ-24 שעות אחרי הניצחון על הפועל באר שבע, הוא נעצר לחקירה ברשות המסים בחשד להעלמת מס. בין לבין הוא העניק ראיון ל-TELESPORT.

ג'קי,  עשה לך טוב לנצח בדרבי של הדרום?

"בהחלט. במחזור הקודם הפסדנו שם 0:1, והיתה הרגשה של חוסר ספורטיביות כאשר הם חידשו את המשחק כששחקן שלנו היה פצוע. השבת סגרנו איתם את החשבון, באופן ספורטיבי".

אתה כועס על דוד רביבו שהתנהג בחוסר ספורטיביות במשחק ההוא?

 "אני כבר מאחורי זה. כעס יש לי רק על שחקנים שלנו כשהם לא מתנהגים באופן שאני מצפה".

אפשר לומר שלימדת את אלונה ברקת פרק בניהול כדורגל?

"בכלל לא. לא יודע למה יש לאלונה תדמית שלילית כאילו איזו פראיירית היא. היא רחוקה מזה. היא אשת עסקים שמבינה עניין ואני בטוח שלפניה שנים יפות בכדורגל. בעוד כמה שנים כשיבואו ההצלחות אף אחד לא יוכל להרשות לעצמו לזלזל בה, וגם היום אין מקום לעשות את זה".

פורסם שיוסי מזרחי ממשיך אצלך גם בעונה הבאה

"בעיקרון כולם אצלנו ממשיכים. אני מאוד מרוצה ממה שקורה באשדוד. יש לנו תלכיד מצוין של שחקננים צעירים ומוכשרים שיש להם עתיד טוב והם יכולים לקחת את המועדון הזה קדימה לשנים הבאות. אני אוהב את מה שקורה בקבוצה שלי ושמח עם מה שקורה".

בית"ר ירושלים פנויה. אתה לא חושב לעבור?

"לא. טוב לי באשדוד ובית"ר לא קורצת לי. אני בטוח שבבית"ר תמצא בעל בית אחר שישקיע בה כי היא מציעה הזדמנות עיסקית נאותה שקורצת להרבה יזמים".

לא רצו אותך בהפועל תל אביב והיום הם קיבלו את אלי טביב

"אני שמח שלא נכנסתי להפועל, כי מה שלמדתי מהמקרה הזה הוא שהמקום שלי באשדוד.. אני מרגיש מחובר לעיר ולאנשים, רוצה לתרום לקהילה כאן ואין סיכוי שאעזוב. אני אוהב את הקבוצה ומקום כזה לא עוזבים".

תן ניחוש לדרבי התל אביבי

"סיבכת אותי. הולך להיות משחק פתוח, בין שתי קבוצות מצוינות, שנמצאות בשיא הכושר. שום תוצאה לא תפתיע. הלוואי והיו לנו עוד הרבה משחקים כאלה שייצרו עניין בליגה".

התנגדת להגדלת הליגה ל-16 קבוצות. והיום?

 "את מה שהיה לי לומר בעניין כבר אמרתי. לא חושב שיש הפתעות. מי שהימרו עליו כמועמד לחלק התחתון נמצא שם, הקבוצות הגדולות רצות למעלה ויש את מרכז הטבלה. שכל אחד יחליט אם הוא אוהב את זה. הכי חשוב שתהיה ליגה מעניינת ושהקהל יהנה". 

אי אפשר לא לשאול אותך על ברקוביץ'

"אייל יכול להצליח בנבחרת, השאלה אם צריך למנות אותו עכשיו, או שהוא צריך עוד זמן להשתפשף לפני זה. יש לו תכונות חיוביות, השאלה היא אם בנקודת הזמן הזאת זה מספיק לנבחרת. לדעתי אין לכך תשובה חד משמעית".


  

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק