בקרוב אחזור למגרשים

עובדיה שמש, הבעלים של סקציה נס ציונה, מתאושש מניתוח השתלת מח עצם שעבר. בקבוצה מקימים עמותה לתרומות עבור המשך הטיפולים בו. מכבי חיפה הוזמנה למשחק אימון כשההכנסות יוקדשו לטיפול בשמש

יום שני 22 פברואר 2010
שלמה חסיד
 עובדיה שמש, הבעלים הגאה של סקציה נס ציונה. מאושפז מזה כחודש בבית החולים תל השומר. שמש עבר לפני כעשרה ימים ניתוח השתלת מח עצם, ויצא מכלל סכנה, אבל הוא נצטווה להמשך טיפול.
 
שמש סיפר ל-telesport: "ברוך השם אני מרגיש טוב יותר, אבל אני צריך להמשיך בטיפול. כרגע אני מוחזק בבידוד, אבל אני מקווה שהמצב שלי יילך וישתפר. השתלת מח העצם עברה בהצלחה. קיבלתי מח עצם מאחי, וההכנות להליך הרפואי היו השלב הקשה בטיפול". 

אבל אתה עדיין לא בריא

"בשנה הקרובה אני אצטרך להמשיך את הטיפול, לא אעבוד וזה הולך להיות יקר מאוד. לכן הקמנו עמותה מיוחדת לתרומות. אני מקווה ומאמין שאחזור לעצמי וכבר העונה אחזור למגרשים, כמו שעשיתי בשלושים השנים האחרונות".

העמותה שתוקם, בשם 'יד לחבר', תחל לפעול החל מהשבוע. במקביל הוזמנה מכבי חיפה למשחק ידידות בנס ציונה כשההכנסות יהיו קודש להמשך הטיפול בשמש. אייל לוי, לשעבר מנכ"ל הסקציה, וחברו של שמש, הקים את העמותה ואמר: "הפעילות הזאת לא  קשורה לכדורגל. המטרה שלנו היא לעזור לעובדיה, חברנו, לחזור לעצמו, ואני בטוח שבזכות המעשים הטובים שהוא ביצע בשנים הרבות שלו בספורט, יהיו לנו מספיק תרומות שיכסו את הסכומים הכבדים שהוא ישקיע בהמשך הטיפול".

צילום: ניר שמול. באדיבות עיתון "ערים"
  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק