מוריניו הושעה משלושה משחקים

גם קאמביאסו, מונטארי, לוסיו וקורדובה ספגו השעיות, בעקבות אירועי המשחק של אינטר מול סמפדוריה במחזור האחרון בליגה האיטלקית. מוריניו גם ספג נקנס של 40,000 דולרים. הפסד לרוני לוי ואוניריאה

יום שני 22 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 ז'וז'ה מוריניו, המנג'ר הפורטוגלי השנוי במחלוקת של אינטר, ספג היום עונש חמור של השעייה משלושה משחקי ליגה ונקנס בסכום של 40,000 פאונד בעקבות התנהגותו במשחק הליגה האחרון של "הנראזורי" מול סמפדוריה.

מוריניו ספג את העונש בעקבות תגובתו כלפי השופט במשחק מול סמפדוריה, שהרחיק בכרטיסים אדומים את וולטר סמואל ואיבן קורדובה. מוריניו, שזעם על ההרחקות של סמואל וקורדובה, השתלח בשופט ולעג לו כאשר זה הניף כרטיס צהוב לסמואל אטו על התחזות ברחבה.

לא רק מוריניו הושעה בעקבות אירועי המשחק מול סמפדוריה. וולטר סמואל ואיבן קורדובה, ספגו השעיה ממשחק אחד בעקבות הכרטיסים האדומים שספגו מול סמפדוריה. גם אסטבאן קאמביאסו וסולי מונטארי, שני שחקני הקישור של אינטר ספגו עונשי השעיה משני משחקי ליגה. 

קאמביאסו נענש בטענה שניסה להכות שחקן של סמפדוריה בירידה לחדרי ההלבשה במחצית ואילו מונטארי נענש בעקבות דברים מעליבים שאמר לשופט המשחק, אחרי שירד כמחליף.

רוני לוי הפסיד במשחק העונה

רוני לוי, שהפסיד עם אוניריאה לליברפול 1:0 במסגרת הליגה האירופית בשבוע שעבר, פתח ברגל שמאל גם את משחקי הליגה שלו עם הרומנים, כשהפסיד במשחק העונה לקלוז' המוליכה 1:0 בבית.

אוניריאה, שיכלה לעלות למקום הראשון עם ניצחון במשחק הראשון מאז חידוש הפגרה, נקלעה לפיגור משער של טראורה בדקה ה-43, ולא הצליחה להגיב.

אוניריאה ממוקמת שניה בליגה עם 34 נקודות, 3 פחות מקלוז' המוליכה עם 37 נקודות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק