9

עדיין חסרה לנו חדות

המאמן יוסי מזרחי ניסה להישאר על הקרקע אחרי הניצחון של מכבי ת"א על מוגרן 0:2. אבי סטרול: "הגומלין יהיה סיפור אחר"

יום חמישי 15 יולי 2010
שלמה חסיד
 במכבי תל אביב היו מרוצים מאוד בעקבות הניצחון על מוגרן 0:2 שנותן להם אוויר לקראת הגומלין במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופאית.

מכבי לא הרשימה, אבל השיגה את התוצאה הנדרשת והמאמן יוסי מזרחי אמר: "המשחק התפתח כמו שצפיתי.חסר לנו כושר גופני וחדות, למרות שמבחינה קבוצתית היינו בסדۨ. זו רק תחילת העונה ואני מאמין שתהיה לנו השנה קבוצה טובה. לא נלחצנו במחצית כאשר לא הבקענו, עשינו מהלך נכון כשהכנסנו את אבידור וזה מה שהביא לנו את ניצחון".

הבלם אבי סטרול שערך בכורה מחודשת בצהוב: "היה מרגש מאוד לחזורĠלבלומפילד. הקהל עשה לי מחווה יפה, אבל האוהדים צריכים לתמוך בנו גם ברגעים קשים ולא יהיה לנו קל העונה. הגומלין נגד מוגרן יהיה סיפור אחר. אני מאמין שאחרי שנתחבר אנחנו נהיה חזקים כי הבאנו שחקנים מצויינים שעוד יראו פה מה הם יודעים".

רוברטו קולאוטי סיכם את דברי הצהובים: "במחצית הראשונה היה לנו קשה מאוד מול הבונקר שלהם. עוד לפני המחצית הם התחילו לבזבז זמן שזה משהו שלא ראיתי בחיים שלי. אני בטוח שבגומלין הם ינסו להשיג שער מהיר כדי להכניס אותנו ללחץ אבל אני בטוח שהצוות הӞקצועי שלנו יידע איך להכין אותנו כמו שצריך למשחק".

שוער מוגרן ינישוביץ' שהצטיין במחצית הראשונה: "התה לנו מחצית ראשונה נהדרת וחבל שטעות שלי עלתה לנו בגול שלא היה מחוייב המציאות. מכבי קבוצה מצויינת, אבל לא יהיה לה קל מەלנו בגומלין. אני עדיין חושב שנוכל להעפיל לשלב הבא, למרות שיהיה קשה מאוד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק