גווארדיולה: אנו חייבים להשתפר

פפ גווארדיולה וכריסטיאן גרוס הביעו את אכזבתם ממשחק התיקו של ברצלונה מול שטוטגרט בשמינית גמר ליגת האלופות. ציאני שהעניק לבורדו מקדמה לקראת הגומלין עם שער ביוון רואה באופק את רבע הגמר אחרי 22 שנים

יום רביעי 24 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 לאחר משחק התיקו בחוץ (1:1) מול שטוטגרט אמש (ג) בשלב שמינית הגמר של ליגת האלופות, נשמע פפ גווארדיולה, מאמן ברצלונה, מאוכזב: "הכדורגל באירופה הוא קשוח, קשה ומאתגר. אנחנו חייבים להשתפר ולהשיג יותר, לשחק כמו שאנחנו יודעים ויכולים, ולא לשכוח שבאירופה תמיד משחקים מול קבוצות חזקות."

לעומתו, מאמן הקבוצה מגרמניה, כריסטיאן גרוס, נשמע די  מרוצה מהתיקו שחניכיו השיגו בוי.אפ.בי ארינה, אך גם הביע את אכזבתו על כך ששמטו את היתרון וספגו שער חוץ יקר:

" אני חושב שיכולנו להבקיע עוד שער, אך הדברים השתנו במחצית השנייה לרעתנו. הם (ברצלונה) לא יצרו הרבה מצבי הבקעה. המחצית הראשונה שיחקנו מעולה אבל בשנייה כבר היה יותר קשה. לא יותר מדי קבוצות מצליחות לחלץ תיקו מול ברצלונה וזה גורם לי לאושר."

בסיום המשחק השני שהתקיים אמש, בו ניצחה בורדו ביוון את אולימפיאקוס משער נגיחה של הבלם ציאני (1:0),  הביע כובש השער חוסר שביעות רצון מכך שהבקיע רק שער אחד:

"יכולתי להבקיע גם את השני ולגמור את ההתמודדות. היה לנו קשה במחצית השנייה, אך אנו נשוב לצרפת עם הניצחון וזה מושלם בעבורנו."

השער של ציאני נותן לבורדו מקדמה עצומה לקראת משחק הגומלין והצרפתים מתחילים לראות את שלב רבע הגמר במפעל, אליו לא העפילו מאז שנת 1988.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק