0

וידיץ' בדרך לריאל. פברגאס קרוב להישאר בארסנל

נמניה וידיץ' מבקש̠ממנצ'סטר יונייטד שחרור לריאל מדריד שהציעה עבורו 18 מיליון פאונד. בברצלונה מתייאשים מחוסר ההצלחה לרכוש את פברגאס מארסנל ונוטים לוותר עליו בקיץ הנוכחי

שבת 17 יולי 2010
נמרוד הגפני
 בלם מנצ'סטר יונייטד ונבחרת סרביה, נמניה וידיץ', נמצא, ככל הנראה, בדרכו לריאל מדריד. ז'וז'ה מוריניו מעוניין בשחקן והציע למנצ'סטר יונייטד 18 מיליון פאונד עבורו. בכך מקווה מוריניו לחזק את ההגנה בבלם מנוסה כאשר גם אשלי קול מצ'לסי נמצא על ߔכוונת של הבלאנקוס.

וידיץ' מאוכזב מאוד מכך שלא קיבל הצעה להאריך את חוזהו בשדים האדומים בקיץ הזה. בנוסף, הוא מתוסכל מהעובדה שהוא מרוויח כארבעים אלף פאונד לשבוע פחות מחברו לחוליית ההגנה של היונייטד, ריו פרדיננד. 

וידיץ' בן ה28 Ӕגיע למנצ'סטר יונייטד ביץ 2006 מספרטק מוסקבה עבור שבעה מיליון פאונד. עזיבה של הבלם הסרבי לריאל יכולה לגרום לבעיות קשות לאלכס פרגוסון בפתיחת העונה משום שריו פרדיננד יוכל לחזור לפעילות רק לקראת סיום חודש אוגוסט.

ומנגד, ביריבה הגדולה של ריאל מדריߓ, ברצלונה, נשמעים כבר קולות של ייאוש בכל הקשור לניסיונות לרכוש את ססק פברגאס מארסנל. בתחילת הקיץ נשמעו קולות רבים בקטאלוניה שאמרו כי ססק פברגאס ישחק בברצלונה בעונה הבאה ושזהו "סיפור סגור". היום נשמעים קולות אחרים. על פי מקורות בברצלונה, ארסנל לאȠמוכנה, בשום פנים ואופן, לשמוע על הצעות עבור הקשר.

בהנהלת ברצלונה מבהירים " פברגאס יגיע אלינו. אם לא השנה אז בשנה הבאה. אנחנו בכל מקרה לא נצא מגדרנו ונוציא עליו 60 מיליון יואו". פברגאס עצמו אמר בנושא "בכל הקשור לברצלונה, אני מעדיף לדבר כמה שפחות. ככל שאדבר על הנושא, ככה יהיו יותר בעיות"

צילום: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק