גוטמן: אי אפשר לומר לשחקנים לכבוש שער מהיר

הפועל תל אביב ערכה את מסיבת העיתונאים שלה לקראת המשחק מול קאזאן. גוטמן: יש הרבה זמן לשחק. אסור לחשוב על המשחק שהיה ברוסיה. דה סילבה: הדרבי נותן לנו תקווה. אפשר לעבור אותם

יום רביעי 24 פברואר 2010
שלמה חסיד

הפועל תל אביב ערכה את מסיבת העיתונאים שלה לקראת משחק הליגה האירופאית מחר (חמישי) מול רובין קאזאן. בהפועל יודעים שהם יתקשו מאוד למחוק את הפיגור 3:0, מהמשחק הראשון, אך המאמן אלי גוטמן מעדיף להישאר אופטימי.

גוטמן  אמר כי "אנו מתייחסים בשיא הרצינות למשחק. בלומפילד יהיה מלא ואנו כהערכה לקהל נעשה את המיטב. אסור לנו לחשוב על המשחק הקודם כי כך לא נהיה מרוכזים. אם לא נחשוב על ההפסד ברוסיה, ניגש בצורה נכונה למשחק".

גוטמן הוסיף: "אי אפשר לדעת ולקרוא מה יהיה במשחק אבל חשוב מאוד להיות מרוכזים, חשוב לדעת לתקוף נכון מבלי לחשוף את עצמך להתקפות מתפרצות. קאזאן  קבוצה טובה, שמשלבת כדורגל קבוצתי ברמות הגבוהות. אני לא יכול לומר לשחקנים בווא נבקיע שער מהיר. יש הרבה זמן לשחק, 90 דקות. אנחנו צריכים לתקוף, אבל גם צריכים לסגור נכון בהגנה".

הבלם דגלאס דה סילבה, שנכח גם הוא במסיבת העיתונאים אמר: "הדרבי נותן לנו המון תקווה. הפגנו יכולת התקפית שנותנת לנו את האמונה שאפשר להבקיע הרבה שערים גם מול קאזאן. בכל מקרה אסור לנו להשתולל. אנחנו צריכם לשחק זהיר בהגנה ולנסות לכבוש ואז אפשר לעבור אותם".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק