פלגריני: ידעתי שיפטרו אותי בסוף

ספרד: מאמנה היוצא של ריאל מדריד, מנואל פלגריני הצ'יליאני החליט לספר מעט על התקופה הקצרה בברנבאו כמאמן ראשי: "אתה חייב כאן יחסים טובים עם הנשיא, שהוא גם ה۞אמן אפילו שלא מבין בכדורגל"

שבת 17 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 בריאל מדריד מתכוננים לעידן שלאחר המאמן מנואל פלגריני ולפתיחת העידן החדש תחת ז'וז'ה מוריניו. למרות זߐת המאמן הצ'יליאני לא שמר דברים בבטן וכבר כעת החליט להוציא את אשר על ליבו. 

פלגריני פתח את ליבו בתקשורת ואמר: "למילה של מאמן בריאל אין כלל חשיבות. גם אם הייתי זוכה באליפות היו מפטרים אותי. הנשיא למעשה הוא בעל הבית, אӤילו שהוא לא מבין כל כך גדול בכדורגל. עשיתי עבודה נפלאה בקריירה שלי בכל מיני מקומות, שבוססו בעיקר על רעיונות יצירתיים ממני". 

על התקופה בריאל הוסיף הצ'יליאני: "רק בגלל שברצלונה הייתה מושלמת לא זכינו באליפות. ריאל עשתה השנה את העەנה הטובה ביותר בהיסטוריה תחת הדרכתי. נכון, בליגת האלופות נכשלנו וזו אשמתי וגם בגביע הספרדי. ידעתי בסוף שיפטרו אותי, זה לא בא לי בהפתעה. אני מסיים כאן את הדרך ומודה לכולם". 

ולבסוף סיכם פלגריני: "טעות הייתה מבחינתי שלא יצרתי קשר טוב עם הנשיא פלורנטינו פרז. השקעתי יותר בקבוצה, בשחקנים ובמשחק וכנראה שזה לא הלך". 

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק