שחר: נדהמנו מהעונש של ניר

מכה קשה לאלופה: השוער שפגע בשמעון אבו-חצירא הורשע בעבירת פגיעה בשחקן יריב בנסיבות מחמירות. בית הדין העניש אותו גם ב-6 משחקים ע"ת. רוני לוי: רוצה להתחזק בקשר

יום רביעי 24 ינואר 2007
עדי גלסקה
" נדהמנו לשמוע את החלטת בית הדין".כך הגיב הערב נשיא מכבי חיפה יעקוב שחר על העונש שנכפה על ניר דוידוביץ' בועדת המשמעת של ההתאחדות.

"המעשה של ניר דוידוביץ היה בלתי ספורטיבי. אולם בית הדין לא לקח בחשבון שניר, במשך כל הקריירה שלו, לא הורחק ושמו לא נקשר בשום עבירה בלתי ספורטיבית, ועל כן נראה שהעונש חמור. אנו נשקול את תגובתנו לעונש". כך הגיב הערב יעקוב שחר להרחקת שוער קבוצתו לארבעה משחקים בבית הדין המשמעתישל ההתאחדות".

ההחלטה הינה מכה קשה לאלופה, מכבי חיפה. השוער, ניר דוידוביץ' ספג הערב (רביעי) עונש חמור בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בעקבות פגיעתו בשמעון אבו-חצירא, שחקן הפועל פ"ת במהלך משחק גביע הטוטו בין השתיים.

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות החליט היום להרשיע את השוער בעבירת פגיעה בשחקן יריב בנסיבות מחמירות והרחיק אותו מארבעה משחקים בפועל ושישה משחקים על תנאי.

מוקדם יותר היום (13:00), עמד השוער בועדת משמעת לפני הדיין, דוד לב.

ניר דוידוביץ' אמר בדיון: "לא נגחתי. הכנסתי את הראש שלו בין הרגליים שלי כאות אזהרה. הבחור הזה רצה לגמור לי את הקריירה. 

"אני עברתי בחיים הרבה, אבל מעולם לא הורחקתי ואת מספר הכרטיסים הצהובים שספגתי אפשר לספור על יד אחת. אני יודע גם שהשחקן הודה בפני כתבת כי לא נגחתי בו".

דוידוביץ' שאל את לב האם הוא ראה את הקלטת ולב השיב כי הוא מסתמך על דו"ח השופט אילן ועקנין. דוידוביץ' ענה לו כי "הנייר סופג הכל".

לצפייה בדבריו של דוידוביץ' לחצו  PLAY מתחת לתמונה

דוידוביץ' נמנע מלהזכיר את שמו של אבו חצירא ואמר: "אם אקבל עונש זה פרס לשחקנים כאלו. השחקן הזה והקבוצה הזו מתנהגים ככה לא רק אליי, אלא בכלל".

מנכ"ל הקבוצה, איתמר צ'יזיק, שהגיע לדיון אמר כי דוידוביץ' לא הועמד לדין משמעתי בקבוצה. פסק הדין בענינו של דוידוביץ' יתקבל בערב.

הדיון בענינו של דוידוביץ' נערך בשעת צהריים עקב משחקה של מכבי חיפה הערב בקרית אליעזר. היום יפתח טורניר ערוץ 1 הרוסי.  חיפה תארח את דינמו קייב ב-19:30

רוני לוי: אני צריך קשר

מאמן מכבי חיפה, רוני לוי, מעוניין מאד לצרף קשר לקבוצה. 

בימים האחרונים נפגשו הבעלים של מכבי חיפה, יעקב שחר, והמאמן מספר פעמים במטרה לנסות ולצרף קשר זר לקבוצה. 

לחיפה הוצעו מספר שחקנים, אבל אף אחד לא העומד בקריטריונים של חיפה. 

רוני לוי אמר היום ל- TELESPORT: "אנחנו מאוד רוצים להתחזק בקשר אבל כרגע אין אף שחקן שמתאים לאיכויות של מכבי חיפה. 

"אנחנו לא נצרף שחקן רק כדי לומר  'התחזקנו' אם נמצא שחקן שמתאים לקריטריונים שלנו, נפעל לצרפו".

אלן מסודי, שמבוקש במכבי נתניה ומכבי ת"א טרם הודיע למכבי חיפה על רצונו לעזוב. בחיפה לא יעמדו בדרכו של מסודי ובמידה שהאלופה תקבל הצעה כספית טובה על שחרורו הוא יעזוב. 

בחיפה אין כוונה לעמוד בדרכו, ולמרות הפרסומים השונים כל קבוצה שתציע סכום שמקובל על המועדון, תוכל לקבלו. 

בעלי מנויים או אוהדים המחזיקים בכרטיס חבר מועדון מוזמנים להגיע היום (רביעי) בין 18.00- 19.00 לקבלת כרטיס כניסה חינם למשחק מול האוקראינים

כרטיס חינם למנויים

במכבי חיפה החליטו ללכת לקראת אוהדי הקבוצה המעוניינים לצפות במשחק הפתיחה נגד דינמו קייב במסגרת טורניר הערוץ הרוסי הראשון, ולחלק כרטיסים חינם.

כל בעל מנוי או המחזיק בכרטיס חבר מועדון מוזמן למשחק היום בין השעות 18.00- 19.00 בחנות המזכרות ביציע ג'.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק