ארבע דקות של תחרות

גביע הערוץ הרוסי הראשון: מכבי חיפה ודינמו קייב נפרדו בתיקו 1:1 לאחר שני שערים שנכבשו תוך ארבע דקות. רפאלוב העלה את האלופה ליתרון בדקה ה-50 לפני שרודריגז השווה

יום רביעי 24 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
המשחק הראשון של גביע הערוץ הראשון הרוסי התנהל כפי שחשבנו שיתנהל בקצב טוב אך עדיין בידידות מופלאה. במחצית ראשונה ראינו שלוש הזדמנויות טובות של האוקראינים שלא הצליחו לתרגם יכולת טובה לשערים ומעט מאד יכולת של חיפה. 

אך בתחילת המחצית השנייה הגיעו ארבע דקות שבהם חילקו שתי ההגנות שתי מתנות לחלוצים על המגרש. תחילה רפאלוב כבש שער קל שהעלה את חיפה ליתרון 0:1 לאחר 50 דקות אך ארבע דקות אחר כך הגנת חיפה לא הפריע לרודריגז להשוות. 1:1 בסיום.

מחצית ראשונה

כבר לאחר חמש דקות הבינו בחיפה כי זהו משחק קשה כשהרטיוק בעט בחוזקה לעבר שער האלופה אך דוידוביץ' הדף נהדר. הרוסים המשיכו לשלוט בקצב המשחק ובדקה ה-17 הגיע הבלם קרלוס קוריאה הברזילאי למצב טוב כשבעט ממחוץ לרחבה אך הכדור ריחף מעל לשערו של דוידוביץ'.

לאחר שתי ההזדמנויות הללו של האוקראינים הצליחו שחקני חיפה להיכנס למשחק ולהשטלת על מרכז המגרש אך לא הגיעו למצבים יותר מידי קורצים. בדקה ה-22 הצליח בוקולי להתל בשני מגינים של קייב ולהרים כדור לרחבה אך איש מחלוצי חיפה לא הצליח להגיע אליו.

בדקה ה-33 הגיעה חיפה למצב המסוכן ביותר שלה, כשבסוף התקפה ממושכת הגיע הכור לבוקולי שעבר שני שחקנים ובעט כדור מהתל לעבר שערו של  שובוקובסקי שהדף את הכדור לקרן.

דקה בתוך זמן הפציעות הגיעה ההזדמנות השלישית של דינמו במחצית הזו כשלאחר מספר מסירות נעות על סף הרחבה עד שהחלוץ רברוב קיבל את הכדור בצד ימין של רחבת חיפה ובעט החוצה אל מול דוידוביץ' שיצא לעברו. 0:0 במחצית.

מחצית שנייה

מכבי חיפה החלה את המחצית השנייה בדיוק מהנקודה בה סיימה את הראשונה כשהיא שוטפת את המגרש. הלחץ של הירוקים הביא לשער הראשון של המשחק בדקה ה-50 כשליאור רפאלוב הצליח להשטלת על הכדור בתוך הרחבה לאחר שמשומר מצא  אותו בתוך רחבת היריבה והקשר הצעיר בעט משישיה מטרים פנימה, 0:1.

מיד לאחר ספיגת השער החלו שחקני דינמו לתקוף את חיפה גלים גלים ובדיוק שלוש דקות לאחר ששוערם הוציא את הכדור מהרשת הצליחו האוקראיינים להרשית כשבסוף התקפה מתפרצת הכדור הגיע להוריוק שבעט טוב אך אלמדון הדף למרכז הרחבה ורודריגז בעט מחמישה מטרים פנימה, 1:1

בדקה ה-67 בעט שחקנה הצעיר של האלופה פרקש לעבר שער דינמו אך שוער האורחת  שובוקובסקי היה ערני וקלט את הכדור ללא בעיות. עד לסיום לא ראינו יותר מידי מצבים בשתי הרחבות והמשחק הסתיים בתוצאת תיקו, ידידותי.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ'; אייל משומר, דקל קינן, שאבייר אנדרסון, אדורם קייסי; שאבייר דירסאו, גוסטבו בוקולי, אלן מסודי, מאור מליקסון, ליאור רפאלוב; רוברטו קולאוטי

דינמו קייב: שובוקובסקי, מהרן, קרלוס, שציקך, קראן, וולג, בדק, גוראן, קוטה, הרטיוק ורברוב


 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק