לוזון לא מאמין שגרנט יסכים לאמן הנבחרת

המאמן הישראלי שוקל את המשך דרכו בפומפי בעקבות הליך הפירוק, אבל הוא מעוניין להישאר באנגליה. מקורביו: "הוא ימשיך לבדוק הצעות באי הבריטי והבהיר זאת לאבי לוזון"

יום שישי 26 פברואר 2010
שלמה חסיד
 האם המשבר שאליו נקלעה פורטסמות'  יחזיר את אברם גרנט לאיצטדיון רמת גן כמאמן נבחרת ישראל? נראה כי התשובה לכך'  בינתיים'  שלילית.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון ומאמן פומפי, אברהם גרנט, מטפחים יחסי ידידות ותיקה, ומשוחחים ביניהם מעת לעת, אולם כל זה עדיין לא מבטיח את חזרתו של גרנט לזרועות הנבחרת.

בינתיים, לוזון לא מצליח ליישם את תוכניתו להביא ארצה מאמן זר בעל שם, אבל הוא לא יציע לגרנט באופן רשמי לחזור, כל עוד הוא לא יתרשם ממנו שיש על מה לדבר.

מקורב לגרנט אמר היום ל-TELESPORT: "כשאברם יצא לאנגליה כדי להגשים את חלומו לאמן שם, זה לא היה פסק זמן בשביל לחזור ארצה כעבור ארבע שנים כמאמן הנבחרת. המטרה שלו היתה ונשארה להישאר בליגה הראשונה באנגליה, ואם תהיה לו הזדמנות לעבוד שם, הוא יישאר. בשלב הזה איון לו תוכניות לחזור ארצה, עם כל זה שהוא אוהב את הנבחרת".
 
לפי שעה גרנט בודק את מצבו באנגליה באמצעות סוכנו פיני זהבי. גרנט בונה על כך שהישגיו הלא רעיםן בפומפי בחודשים האחרונים יעשו את העבודה ויהפכו אותו למועמד לגיטימי לקבוצה נוספת באנגליה.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק