גודס יעזור לבלאט במכבי

גיא גודס חוזר לאחר שנתיים למכבי תל-אביב ויהיה עוזרו הראשי של המאמן החדש, דיוויד בלאט. במכבי ת"א מכחישים שליאור אליהו סיכם אך ממתינים להתפתחויות

יום שני 19 יולי 2010
שלמה חסיד
גיא גודס חוזר למכבי תל-אביב ויהיה עוזר המאמן הראשי של דיוויד בלאט. גיא גודס עזב את מכבי ת"א לפני שנתיים, לאחר שלתפקיד המאמן מונה אפי בירנבוים. 

גודס שימש בשנתיים שלפני&nbsͰ;כן כעוזר המאמן של נבאן ספאחיה, עודד קטש וצביקה שרף. לפני זה הוא אימן בהצלחה גדולה את מכבי ראשון לציון והיה על סף העפלה לגמר הפיינל פור.

גיא גודס, אחד השחקנים הבולטים של מכבי בשנות התשעים, נחשב למוערך מאוד על-ידי ראשי המועדון ונחשב לאיש עבודהĠרציני ומנוסה. בשנתיים האחרונות הוא אימן את הפועל ירושלים, אולם העונה האחרונה הייתה מעט מאכזבת. הקבוצה הגיעה לרבע גמר היורוקאפ אך כשלה בגביע המדינה ברבע הגמר מול אליצור נתניה והודחה בחצי גמר הפיינל פור על-ידי האלופה החדשה, גליל\גלבוע.

בשבߕעות האחרונים בדקו במכבי ת"א מספר מועמדים לתפקיד, כששמו של גודס עלה לצד דן שמיר. יש לציין כי גיא גודס יהיה אחד מעוזרי המאמן, לצידו של אבי אבן. 

בקבוצה טוענים כי אין אמת בפרסומים בסיכום שהושג כביכול עם שחקנה של קאחה לבורל, ליאור ߐליהו. למרות זאת, גורמים במכבי ת"א עוקבים אחרי מעמדו של אליהו בקאחה לבורל, כך שאם השחקן ישוחרר מהמועדון הספרדי הוא עשוי להצטרף למכבי ת"א. הצהובים טוענים כי אין להם כל כוונה לעמוד בתנאי השכר של אליהו וכן לפצות את קאחה לבורל.
במכבי ת"א מעודדים אך ורק מהעובדה כי השחקן רמז על כך שהוא אינו מרוצה ממעמדו בקבוצה הספרדית.
  

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק