השחקנים שיחקו עם הלב

דוד אמסלם מרוצה מבכורה מוצלחת על הקווים של בית"ר ירושלים: "זה נותן הרבה ביטחון לשחקנים, שנתנו היום את הנשמה". ברק יצחקי: "בדרך כלל כשיש חילופי מאמנים יש לשחקנים יותר מוטיבציה"

שבת 27 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
בכורה מוצלחת לדוד אמסלם על הקווים של בית"ר ירושלים, שגברה הערב (שבת) על מכבי נתניה בתוצאה 1:3, משלושער של ברק יצחקי (3, 30, 68). אלמוג כהן כבש שער מצמק לזכות הקבוצה מעיר היהלומים (87).

דוד אמסלם אמר בסיום: "ניצחנו היום אחרי הרבה זמן שלא ניצחנו, זה נותן הרבה ביטחון לשחקנים. השער הראשון פתח את המשחק. שיחקנו נגד קבוצה מצוינת היום, היה קשה מאוד ואני שמח. השחקנים נלחמו, נתנו את הנשמה, הם שיחקו עם הלב היום- וזה מה שהיה חסר".


ברק יצחקי הוסיף: "שלושה שערים זה הספק נאה, אבל מה שחשוב זה שניצחנו, ואני שמח שזה הגיע. בדרך כלל כשיש חילופי מאמנים יש לשחקנים יותר מוטיבציה, להוכיח שמגיע להם לשחק. היום התפוצצנו. לגבי הזימון שלי לנבחרת- יש מי שמחליט בעניין הזה, ואין לי אלא לקבל את זה, אני שמח שהוכחתי שעשו טעות שלא זימנו אותי".


מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר אמר: "שני השערים הראשונים שספגנו היו כמו בגן ילדים, בקלות מדי, בית"ר לא היתה צריכה להתאמץ. בהמשך לא יכולנו להתמודד עם היכולת הנפלאה של ברק יצחקי ובכלל של ההתקפה שלהם. אנחנו נצטרך לשכוח מהמשחק הזה. אני מפרגן לבית"ר, הם היו היום הרבה יותר טובים מאיתנו". 

"בסה"כ אנחנו נמצאים במקום ריאלי מבחינתנו, נעשה מאמץ להתרחק מהפלייאוף התחתון ולשמור על פער ממנו, ואם נהיה קרובים לפלייאוף העליון, נעשה מאמץ להגיע אליו. היום היינו לא טובים. השארנו כנראה את הנחישות שלנו בקופסא. יש משחקים כאלו, נשתדל שהם יהיו כמה שפחות".

צילום: בית"ר נט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק