תמוז נקנס ב-10,000 שח

טוטו תמוז, חלוצה של בית"ר י-ם ממשיך להסתבך. היום (שני) עמד החלוץ לועדת משמעת במשרדי המועדון ואף נקנס ב-10,000 שקלים וב-30,000 אלף על תנאי. בקבוצה טוענים: &qŵot;הוא חסר משמעת".

יום שני 19 יולי 2010
שלמה חסיד
טוטו תמוז ממשיך להסתבך. היום (שני) עמד החלוץ לועדת משמעת ונקנס ב-10,000 שקלים, בנוסף ספג החלוץ עונש על תנאי בסך 30,000 שקלים. הסיבה לכך שתמוז עמד בפני ועדת המשמעת נבעה בעקבות התנהגות לא ראויה של השחקן כלפי המועדון.

 על פי דיווחים שהגיעו להנהלת הקבוצה , הגיע השחקן לאחד מאימוני הנוער, ולדברי האנשים שהיו בשטח, לא התאמן בצורה מסודרת ואף עזב על דעת עצמו את האימון מבלי שקיבל אישור לכך. בעקבות המעשים של האחרון תӞוז ספג את הקנס הכבד.

בקבוצה מקווים כי תמוז יבין את הרמז ויסכים להיענות להצעת חיפה ולחסוך לקבוצה את נטל משכורותו. בגזרת החלוץ משדרים בינתיים עסקים כרגיל, תמוז מסרב לפי שעה לעבור לחיפה בטענה שהוא לא יקבל שם את הסכום אותו הוא יכול להרוויח העונה בבית"ר. 

בכיר בבית"ר הסכים להתייחס לפרשייה שממשיכה להעסיק את הקבוצה בימים האחרונים: "הוא חסר משמעת ונקנס באופן ענייני".

מנגד סוכנו של השחקן, רועי רוזן טוען למלחמת התשה מצדĠהקבוצה: "בית"ר רוצה להתיש את טוטו ולגרום לו לשבור את רוחו ולקחת כל הצעה שהוא יקבל מכל קבוצה שהיא, רק שהוא לא ירצה להישאר בבית"ר ירושלים".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2