ונגר: הכניסות נגדנו מגמתיות

ארסן ונגר, המנג'ר הצרפתי של ארסנל, מתקשה להירגע אחרי הכניסה של ראיין שווארקרוס בארון ראמזי, אתמול: "כשזה קורה יותר מפעם אחת, קשה להאמין שזה צירוף מקרים". ובינתיים ראיין שווארקרוס זומן לנבחרת אנגליה

יום ראשון 28 פברואר 2010
מערכת TELESPORT
 ארסנל, ניצחה אתמול (שבת) 1:3 בחוץ את סטוק סיטי וצימקה את הפער מצ'לסי המוליכה לשלוש נקודות. אולם, במועדון עדיין לא מצליחים להירגע מהפציעה הנוראית של ארון ראמזי, ששבר את רגלו בצורה שהזכירה את הפציעה של אדוארדו דה סילבה מלפני שנתיים.

ארסן ונגר, המנג'ר של "התותחנים" שאיבד כבר את אבו דיאבי ואדוארדו דה סילבה בפציעות דומות, נשמע זועם במיוחד כשאמר: "אני מאוד כועס על התיקול המזעזע של ראיין שווארקוס. ידענו שמצפה לנו קרב קשה, אבל התיקול של ראמזי היה נוראי ואני מסרב להאמין שזה צירוף מקרים שמתקלים שחקנים שלנו בצורה כזו".

הקשר הוולשי של ארסנל, פונה לבית החולים בעקבות הפציעה האיומה ואת העונה הנוכחית הוא בוודאי סיים. 

ראיין שווארקרוס, שהורחק בכרטיס אדום בעקבות התיקול הנוראי והזדעזע למראה הפציעה של ראמזי, הופתע לשמוע אחרי המשחק שהוא קיבל זימון מפתיע לנבחרת אנגליה. 

פאביו קאפלו, מאמן הנבחרת פירסם את הסגל שלו לקראת המשחק מול מצרים ביום רביעי ושווארקרוס קיבל זימון בכורה. גם קשרה של אסטון וילה, סטיוארט דאונינג חוזר לסגל.

לייטון ביינס וסטפן וורנוק, יתחרו על עמדת המגן השמאלי בנבחרת, אחרי הפרישה של ווין ברידג' והפציעה של המגן השמאלי הראשון, אשלי קול.

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק