ושוב: שחקן מכבי חיפה שוחרר מהנבחרת

אולי זה מקרה ואולי לא: אייל משומר ביקש להשתחרר ממסע הנבחרת לרומניה מאחר שסבתו נפטרה. דין מורי יחליפו. קשיים במשא ומתן בין מכבי חיפה לאייל גולסה

יום ראשון 28 פברואר 2010
שלמה חסיד
 זה כבר הפך להרגל. שחקני מכבי חיפה שוב הוכיחו בשבוע האחרון כי הם לא ממש רוצים לשחק בנבחרת ישראל. בשבוע שעבר היה זה יניב קטן שבפעם המי יודע כמה ביקש להשתחרר מסגל הנבחרת, הבוקר (ראשון) היה זה אייל משומר שביקש להשתחרר ובקשתו נענתה.

משומר ביקש שלא לצאת לרומניה לקראת משחק הידידות ביום רביעי. הוא הסביר זאת ב"סיבות אישיות" מאחר שסבתו נפטרה, והמאמן הזמני אלי אוחנה נעתר כמובן לבקשתו. במקומו של משומר זומל לסגל דין מורי מבני יהודה.

בשנה האחרונה ביקשו מספר שחקנים של מכבי חיפה להשתחרר מהסגל. בן השאר היו אלה קטן, בירם כיאל, אייל גולסה ומוחמד גאיד שביקשו להשתחרר מהנבחרות השונות.

בעניין אחר,  נציגיו של אייל גולסה וראשי מכבי חיפה מתקשים להגיע להסכם חדש לגבי העונות הבאות. לגולסה חוזה תקף במכבי לחיפה עד מרץ 2011 ובמכבי חיפה מבקשים להחתימו על חוזה מקצועני עד לאחר השירות הצבאי, דהיינו לעוד שלוש עד ארבע עונות. גולסה, מצידו, מתעקש על סעיף יציאה לאירופה, בכל מועד בו יחפוץ.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק