אלונה רק רצתה שקט

העדלאידע שארגנו האוהדים לגיא עזורי לא ירדה מסדר היום והובילה לעזיבתה של אלונה ברקת. ההנהלה התכנסה לדיון מיוחד, בתקשורת תקפו את המאמן וביציע חושבים שהחמישיה באשדוד קיצרה את החבל. סופה במדבר

יום שני 01 מרץ 2010
שלמה חסיד
בהפועל באר שבע מנסים לכבות שריפות. המפעל החברתי החשוב של אלונה ברקת, מפריחת הנגב החדשה,  נתקל בקשיים עד שברקת הרימה ידיים.

האוהדים הסופר מתלהבים של הקבוצה תקפו את גיא עזורי בסיום המשחק מול מכבי אחי נצרת שהסתיים בתיקו 2:2. אז איך הכול התחיל ואיפה זה ייגמר? ניסינו לברר.

דודו עזריה, מהאוהדים הבולטים של ה"גמלים" מנסה להסביר: "מה שקרה כאן זה שאנשים איבדו את הפרופורציות. לדעתי זה קשור,  קשר ישיר לחמישיה שקיבלנו באשדוד. כי כשקיבלנו חמישיות מהפועל ומכבי תל אביב אמרו לנו שאנחנו לא בליגה שלהם. אבל חמישיה באשדוד לא מצלצלת טוב לאוהדים".

זה הדרבי של הדרום

"איזה דרבי? מה לנו ולהם בכלל? בכל אופן התצוגה שם גרמה לקהל לאבד את הסבלנות כלפי גיא ומכאן הדרך להידרדרות היתה קצרה".

לופא קדוש, מאמן העבר של הקבוצה, אימן בהצלחחה רבה את באר שבע בתחילת העשור והיה על סף זכייה בגביע המדינה אחרי שהקבוצה עלתה ליגה והתברגה בצמרת ליגת העל. גם הצלחתו לא איפשרה לו להמשיך בבירת הנגב. קדוש:  "לא רוצה להיכנס לויכוח מי צודק, אבל ברור שאם מגיעים למצב שהמאמן מסולק מהכביש על ידי הקהל שמאיים לפגוע בו, זה סוף הסיפור של הספורט, וזה בדיוק הזמן לשאול את עצמנו לאן הגענו". 

איך היה לך לאמן בבאר שבע?

"אימנתי שם ונהניתי, אבל זה לא הזמן לדבר על העבר. הייתי שמח אם המצב שם היה נרגע ולא מידרדר לאלימות".

נדב דייג, כתב "ידיעות אחרונות" בבאר שבע, סומן על ידי עזורי כאופוזיציונר. "מה שקרה פה שהגיע הנה מאמן שלא מתאים", מסביר דייג. "מהרגע הראשון זה לא עבד, והעניינים התחילו להתגלגל. מי שרואה היום את הקבוצה מבין שעזורי זה לא האיש שיכול להצליח פה. אבל כמובן שאני מסתייג ממעשי האוהדים".

עוד לפני שברקת הודיעה על העזיבה, ציפורה חלפון, הפה של אלונה, סיכמה: "זה לא עניין אישי של אלונה, והיא לא מדברת פה על הרמה האישית. לשחקנים ולמאמן לא מגיעה התנהגות כמו שקרתה במהלך המשחק. הקהל יבין שככה אי אפשר להמשיך".

אלונה השקיעה כל כך הרבה. זה מה שמגיע לה?

"אלונה נתנה לקבוצה באהבה. עד אתמול עמד על הפרק רק השקטת האווירה מסביב לקבוצה. מעמדו של גיא עזורי לא היה ניתן לערעור, אם הוא היה רוצה להמשיך, אבל זה כבר היה שייך להיסטוריה"
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק