פרנק ריברי יישב בכלא?

משטרת צרפת החליטה להגיש כתב אישום נגד פרנק ריברי, שנחקר אתמול באשמת שידול לזנות של הקטינה זאיה דהאר. העונש המירבי: שלוש שנים ӑכלא. גם קרים בנזמה מחכה לגזר הדין

יום רביעי 21 יולי 2010
מערכת TELESPORT
פרנק ריברי, כוכבה של באיירן מינכן ונבחרת צרפת הולך ומסתבך. זאת אחרי שמשטרת צרפת החליטה היום להגיש כתב אישום נגד השחקן, באשמת שידול לזנות של נערה קטינה מתחת לגיל 18. קרים בנזמה, חברו של ריברי שנחקר גם הוא אתמול, מחכה לפסיקה בעניינו.

כזכור, ריברי ובנזמה נחקרו אתמול במשטרת צרפת, אחרי שהנערה זאיה דהאר טענה שהשניים שילמו לה כדי לקיים עימה יחסי מין. זנות היא חוקית בצרפת אך רק בתנאי שנערה היא מעל גיל 18 ובמקרה הזה מדובר בקטינה.

עורכי דינם של השחקנים טענו שהם לא ידעו שמדובר בקטינה, אך למרות זאת התביעה החליטה להגיש כתב אישום נגד ריברי ואם הוא יואשם בשידול של קטינה, העונש המירבי עלול להיות שלוש שנים בכלא וקנס של 40 אלף ש"ח.

למרות סקנדל המין השערורייתי שנחשף עוד לפני המו۠דיאל, ריברי הוזמן למשחקים בדרום אפריקה אך נראה רע מאוד ונבחרתו הודחה כבר בשלב הראשון. קרים בנזמה לעומת זאת, לא זומן.

דהאר עצמה, שלחה מכתב לריימונד דומנק, מאמן נבחרת צרפת לפני המונדיאל ודרשה ממנו שייקח בחשבון את הפרשה הזו לפני שהוא מזמן את השחۧנים לסגל. מה שלא עזר בסופו של דבר לנבחרת.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק