מכבי התאמנה על רמת גן

הכנה לסיינה? נו באמת. 79:101 לצהובים במשחק חד צדדי, שסומן מלכתחילה כבאנקר של המחזור, למרות התנופה בקבוצה של יניב בורגר. נתניה הכניעה את אשקלון 78:86. ירושלים ניצחה בחוץ את בני השרון 76:72

יום ראשון 28 פברואר 2010
שלמה חסיד
 שחקני מכבי רמת גן, שחקניו  של יניב בורגר, המעודדים משני הניצחונות שהשיגו, עמדו היום בפני משוכה בלתי אפשרית - מכבי תל אביב, שהגיעה לזיסמן שלבש חג ולא בגלל פורים. התוצאה בסיום לא היתה קשורה ל"ונהפוכהו" והקבוצה של פיני גרשון ירדה כצפוי מנצחת, 79:101 בסיום.

הרבע הראשון היה צמוד כשפורבס שומר את רמת גן בתמונה, 22:24 לצהובים בסיום. ברבע השני רמת גן נרדמה, קלעה רק 8 נק', ומכבי זינקה ל-32:44.

הרבע השלישי כבר היה חד צדדי, כשרק שארפר הרמת גני עוד מנסה לעשות משהו עבור הכחולים - 60:78 בסיום. הרבע הרביעי כבר היה גארבג' טיים של ממש, ורק תקלה מעצבנת בשעון ה-24  שניות מנעה מהמשחק להגיע לסיומו בזמן.    

מאמן מכבי תל אביב, פיני גרשון,  אמר בסיום: "זו לא היתה הכנה לסיינה. ביום חמישי זו תהיה מלחמת עולם, ונצטרך להיות מוכנים".

הפועל ירושלים ניצחה בחוץ את בני השרון 72:76, לאחר החלטה מעוררת מחלוקת של השופטים שהעניקו , שלא בצדק, כדור חוץ לירושלים 24 שניות לסיום, במצב של שיוויון 72:72. יובל נעימי סחט עבירה מארז כץ, שלוש שניות לסיום, קלע את הנקודה הראשונה מהקו, החטיא בכוונה את השנייה והוביל את ירושלים לניצחון.

במשחק נוסף הערב ניצחה אליצור מכבי נתניה את אליצור אשקלון 78:86, במשחק שנערך בנתניה, אבל היה שקול לכל אורכו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק