ניצחון של אלופים?

ליגת העל: יכולת אדירה של שוער אשדוד, סטויקיץ' תרם לאורחים עד לדקה ה-88 כאשר מוחמד גאדיר גנב שער וניצחון מול 10 שחקנים של מ.ס אשדוד בניצחונה של מכבי חיפה. אלישע לוי: "דווקא מול 10 שחקנים היה יותר קשה"

יום ראשון 28 פברואר 2010
אייל כהן
 לא יכולת טובה של מכבי חיפה, שגם מול 10 שחקנים של אשדוד (מהדקה ה-21) הצליחה לכבוש שער יחיד של מוחמד גאדיר שהוביל לניצחון 0:1 בקרית אליעזר. הפער בצמרת שוב: 9 נקודות מהפועל ת"א.

בתחילת המשחק מכבי חיפה שכבה על השער של אשדוד, אולם סטויקיץ' המצויין עצר מצבים בטוחים לשער. בדקה ה-21 נותרה אשדוד ב-10 שחקנים, כאשר אדיר טובול הורחק. מאז ראנו רק קבוצה אחת על המגרש וזוהי מכבי חיפה, אבל ההגנה האשדודית מנעה שער יתרון במחצית הראשונה.

במחצית השנייה חיפה שיחקה חלש מאוד עד לדקה ה-88. אלישע לוי ערך מספר חילופים, בהם ג'ון קולמה חזר לשחק, סאדאת בוקארי ומוחמד גאדיר, שקיבל מסירה נהדרת מהאגף השמאלי, החלוץ לא היה שמור היטב ומקרוב נגח פנימה וקבע את הניצחון לירוקים.

אשדוד חשה בעיקר אכזבה לאחר יכולת נהדרת בהגנה ובמיוחד של השוער דראגן סטויקיץ', שמנע מספר שערים בטוחים למכבי חיפה ושמר את אשדוד בתמונה עד לדקה ה-88. 

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, סיכם את תוצאת המשחק: "שהיינו מול 11 הגענו דווקא יותר להזדמנויות. כאשר הם נשארו עם 10 שחקנים, הם צופפו מאוד. היינו צריכים לשחק יותר בשקט ולא עשינו זאת. בסוג כזה של משחקים טוב שידענו לכבוש ולנצח".

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, ז'ורז'ה טשיירה, פיטר מסיללה, בירם כיאל (ג'ון קולמה, 75), גוסטבו בוקולי (סאדאת בוקארי, 57), יניב קטן, ליאור רפאלוב, שלומי ארבייטמן, ולדימיר דבאלישווילי (מוחמד גדיר, 70).

מ.ס. אשדוד: דרגאן סטויקיץ', מרקו פופוביץ', כריסטיאן גונזאלס, מתן אוחיון, אדיר טובול (הורחק, 21), עידן ויצמן, סטפן קינגווה, ניר נחום (מאור פרץ, 24), משה אוחיון (עידן שדה, 58), עידן שריקי, דימיטאר מקרייב (נבו מזרחי, 78).

תמונה: באדיבות האתר הרשמי - מכבי חיפה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק