ברקת עוזבת: נחצו קווים אדומים

בעקבות התנהגות הקהל והתפטרותו של גיא עזורי, אלונה ברקת החליטה לעזוב את הפועל ב"ש בתום העונה: "נחצו פה קווים אדומים, ברגע שהקהל עבר לאלימות פיזית החלטתי לעזוב"

יום שני 01 מרץ 2010
שלמה חסיד
 רעידת אדמה בהפועל ב"ש. אלונה ברקת, הבעלים של הקבוצה שהעלתה אותה לליגת העל בעונה שעברה, החליטה לעזוב את הקבוצה בתום העונה, בעקבות ההתפתחויות האחרונות עם גיא עזורי ואוהדי הקבוצה.

אלונה ברקת, שרכשה את הקבוצה מידיו של אלי ז'ינו והיתה אהובת הקהל בב"ש, קיבלה את ההחלטה הדרמטית כל כך, יממה בלבד לאחר התפטרותו של המאמן גיא עזורי. עזורי, היה קורבן לגידופים וביום שבת האחרון אף לאלימות פיזית מצד אוהדי הקבוצה, נגדם הוא הגיש תלונה במשטרה.

במסיבת עיתונאים דרמטית, כינסה אלונה ברקת את התקשורת וזרקה את "הפצצה": "אני מאוד אוהבת את הקבוצה הזו, אבל החלטתי לעזוב בתום העונה. אני קוראת לאוהדים להקים עמותה ולנהל את הקבוצה בעצמם".

אלונה הוסיפה: ברגע שהרגשתי שהקווים האדומים נחצו, לא יכולתי לעבור לסדר היום. לא מדובר פה באקט של עונש, אבל אני כבעלים לא יכולה להמשיך ככה ואני מאחלת לקבוצה בהצלחה". אני לא מאמינה ביותר מידי לדבר, אני מאמינה שיש לאוהדים זכות למחות ולהביע דעתם, אבל מפה ועד לאלימות פיזית המרחק הוא גדול. מהרגע שנחצה הקו הזה, החלטתי לעזוב".

ברקת המשיכה בדבריה והחמיאה לקבוצה, אך ציינה את הלך הרוחות השלילי במועדון: "שחקנים באו אליי ואמרו לי שאי אפשר להמשיך ככה. מה שקרה עם גיא עזורי במוצאי שבת היה קו אדום עבורי. אין שום ערך לעשייה שלי, אם מאמן שלי מורידים אותו מהכביש או משתמשים נגדו באלימות פיזית".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק