פורטסמות' עדיין לא ירדה

אנדריי אנדרוניקו, המפרק של פורטסמות', טוען שיש לקבוצה סיכוי להימנע מהפחתת 9 נקודות ליגה, למרות הפירוק: "לא רוצה להתחייב, אבל אני מתכוון לערער על הפחתת הנקודות". פומפי רחוקה כרגע 5 נקודות מחוף מבטחים

יום שני 01 מרץ 2010
אסף בילגורי
בפורטסמות', מנסים לעכל את המצב המשפטי אליו נקלעו. ביום שישי האחרון הודיעו ראשי המועדון, שהקבוצה הולכת לפירוק בעקבות החובות האדירים בהם היא שקועה.

כידוע, על פי החוק הליכה לפירוק גורמת להפתחתה אוטומטית של 9 נקודות ממאזן הקבוצה, אולם בפורטסמות' בודקים את האפשרות להימנע מעונש הפחתת הנקודות שהוטל עליהם ע"י הנהלת הפרמייר-ליג.

אנדריי אנדרוניקו, מי שמונה להיות המפרק של פורטסמות', מפיח היום תקוות בקרב אוהדי הקבוצה וטוען שהוא עשוי לערער על הפחתת הנקודות. 

אנדרוניקו אמר: "ההנחה שיש הפחתה אוטומטית של נקודות, מעולם לא עמדה במבחן המציאות ואנחנו נעשה הכול כדי להימנע מכך. עורכי הדין שלנו מאמינים שיש אפשרות להימנע מהפחתת נקודות. אני לא רוצה להתחייב על כך, אבל זה לא ברור מאליו שיפחיתו לנו נקודות".

למרות מצבה הכלכלי של פורטסמות' וההליכה לפירוק, הקבוצה של אברהם גרנט הצליחה להשיג במחזור האחרון ניצחון חוץ נדיר 1:2 על ברנלי, שנאבקת עימה בתחתית הליגה. 

אם אכן פורטסמות' תצליח להימנע מהפחתת נקודות, הפער בינה לבין וולבס שמעל הקו האדום, יעמוד על 5 נקודות בלבד, כך שלקבוצה של גרנט בהחלט נותר סיכוי סביר לשרוד בפרמייר-ליג, בניגוד לכל הסיכויים.

צילום: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק