רשמית: ריירה מצטרף לאולימפיאקוס

יריבת הבאה של מכבי ת"א בליגה האירופית, שלחה פקס לבית"ר ירושלים ובו היא מביעה התעניינות בקשר דריו פרננדס. הסקאוט איתן מזרחי ייצא בסוף השבוע לאתונה כדי לנסות לקדם את העיסקה. ריירה סיכם במועדון היווני

יום רביעי 21 יולי 2010
שלמה חסיד
אחרי מו"מ שנעשה במהלך הימים האחרונים בין אולימפיאקוס וליברפול, כעת זה רשמי - אלברט ריירה מצטרף לאולימפיאקוס. זה אמנם עוד לא נחתם, אבל אוולד ליינן, מאמנה של אולימפיאקוס, כבר התראיין היום לתקשורת המקומית וסיפר על הסיכום עם קשרה הספרדי של ליברפול בעונה האחרונה.

על-פי הדיווחים בתקשורת היוונית, ריירה יהיה לשחקן היקר ביותר בתולדות הכדורגל היווני. ליברפול תקבל עבורו בין ארבעה לחמישה מיליון יורו, והשחקן עצמו צפוי להרוויח מעל 2.5 מיליון יורו לߢונה, לחוזה בן ארבע שנים.

מאמנה של אולימפיאקוס אמר היום: "מדובר בשחקן גדול מאוד, הוא כבר הראה את יכולתו במשחקי נבחרת ספרד וכן בקבוצות בהן שיחק. אנחנו מחכים לו בקוצר רח והוא יחתום עד סוף השבוע".

היום ערכה ליברפול של רוי הەדג'סון משחק אימון ראשון מול גראהספורס השוויצרית, 0:0 בסיום, אבל הקשר הספרדי נשאר על הספסל ולא שותף.

יש לציין כי לא בטוח כלל שריירה אכן יספיק להירשם בזמן על מנת לשחק מול מכבי ת"א, אם זאת תעבור את מוגרן. על-פי תקנון פיפ"א יש לרשום את Ӕשחקנים לסיבוב המשחקים הבא עד מחר בחצות, אולם ניתן לרשום שחקן סגל נוסף עד יום רביעי. המשחק הראשון בין אולימפיאקוס וככל הנראה מכבי ת"א ייערך ביוון ביום חמישי הבא ללא קהל.

גם דריו פרננדס מועמד לאולימפיאקוס

האם שחקן בית"ר ירושלים, דאריו פרננס יצטרף לאולימפיאקוס פיראוס, יריבת מכבי ת"א בליגה האירופית? 

אתמול (שלישי) התקבל בבית"ר ירושלים פקס רשמי מאולימפיאקוס המביעה עניין בקשר. פרננדס, הצטרף לאימוני בית"ר ירושלים במחנה אימונים בגרמניה והיתה תוכנית לצרף אותו לקבוצה, אם לא תהיה לו הצעה מקבוצה אחרת בחו"ל.

אולם, כעת מעוניינים לברר בבית"ר האם ניתן להגיע לחתימה עם אולימפיאקוס. סקאוט בית"ר איתן מזרחי אמר בנושא: "אולימפיאקוס רוצה את דאריו, יש בידינו הצעות מקבוצות נוספות גם לגבי דאריו וגם לגבי כריסטיאן אלבארס. אני יוצא לאתונה יחד עם נציגם של השניים לירן עטייה,  ננסה לקדם את העיסקה ובימים הקרובים נהיה חכמים".

פרננדס, שיחק בהצלחה בעונה החולפת באריס סלוניקי מהליגה היוונית וראשי אולימפיאקוס התרשמו ממנו לטובה. לפרננדס, ששיחק לפני כן בפאניוניוס יש עבר עשיר בליגה היוונית.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

טלספורט בפייסבוק