הלם בהתאחדות מעזיבת יאמר וברקת

בהתאחדות לכדורגל חוששים מאוד לגורל מכבי נתניה והפועל באר שבע: "אנו מזדהים עם הכאב והזעזוע של ברקת ויאמר. ההתאחדות לכדורגל קוראת לשניים לשקול מחדש את החלטתם"

יום שני 01 מרץ 2010
אסף בילגורי

בהתאחדות לכדורגל קיבלו באכזבה רבה את הודעתם של אלונה ברקת ודניאל יאמר כי הם עוזבים את הפועל באר שבע ומכבי נתניה.

השניים היו מהמשקיעים הגדולים בכדורגל הישראלי והחשש כעת בהתאחדות הוא מירידה נוספת ברמת העניין שמגלים חובבי הכדורגל הישראלי בליגת טוטו.

 ההתאחדות לכדורסל פירסמה הודעה לפיה: "ההתאחדות לכדורגל מצרה על כל אדם שתרם לכדורגל הישראלי והחליט לעזוב, אולם הפעם מדובר בעזיבתם של שניים, דניאל יאמר ואלונה ברקת, שתרמו עשרות מיליונים ועוזבים בשל אלימות קיצונית.

יש להפריד בין האלימות במגרשים שירדה ב-70 אחוזים בשנתיים האחרונות לבין האלימות שהתגלתה בשבוע האחרון. זו אינה אלימות של אוהדים אלא אלימות יוצאת דופן וקיצונית, של מיעוט עבריינים שאינם ראויים להיקרא אוהדי כדורגל.

אנו מזדהים עם הכאב והזעזוע של ברקת ויאמר ומצפים ודורשים ממשטרת ישראל לפעול במישור המודיעיני והאכיפתי כלפי אותו מיעוט עברייני בצורה הראויה לטיפול בעבריינים. על המשטרה לעלות מדרגה בפעילות כנגד מי שאינו ראוי להיקרא אוהד כדורגל ומוציא שם רע לענף וגורם לו נזק.

ההתאחדות לכדורגל קוראת לאלונה ברקת ולדניאל יאמר לשקול מחדש את החלטתם נוכח חשיבות תרומתם ופעילותם בכדורגל הישראלי, וזאת תחת הבטחת משטרת ישראל למתן הביטחון הנדרש לטובת העניין".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק