נבחרת לא ואשדוד כן?

אייל משומר, ביקש אתמול להשתחרר מנבחרת ישראל עקב בעיה אישית מאחר שסבתו הלכה לעולמה. בערב הוא שיחק במדי מכבי חיפה ובכך ביזה את עצמו, את הנבחרת ואת חובבי הכדורגל

יום שני 01 מרץ 2010
דורון ברגר
 אני לא מכיר את אייל משומר באופן אישי. ממה שהבנתי מדובר בבחור די חביב שזכה בכבוד בשנים  האחרונות לשחק במכבי חיפה, ואף זומן לסגל נבחרת ישראל. משומר הוא לא השחקן הכי בולט בכדורגל הישראלי, היו כבר מגנים ימניים גדולים ממנו, אבל הוא מצליח לככב בצמרת של הכדורגל הישראלי. וגם הוא , כמו רבים, מודל  לחיקוי.

ביום ראשון בבוקר ביקש משומר להשתחרר מסגל נבחרת ישראל למשחק הידידות מול רומניה ביום רביעי. משומר הסביר שמדובר בבעיות אישיות והתברר כי הוא רוצה להיות ליד בני משפחו בשבוע כואב בו הלכה סבתו של המגן לעולמה.

אנחנו ב-TELESPORT פרסמנו ידיעה עוקצנית בעניין. הזכרנו שמשומר הוא עוד אחד משחקני מכבי חיפה  שביקש בשנה האחרונה להשתחרר מסגל הנבחרת בגלל סיבות שונות וסופר משונות, כמו חתונה של בן דוד, כאבים קלים וסתם רצון לנוח. הבולטים בשחקני מכבי חיפה כמו מוחמד גאדיר, בירם כיאל וכמובן יניב קטן, קדמו למשומר. הידיעה עוררה לא מעט זעם בקרב הגולשים שטענו לחוסר רגישות. הרי סבתו של משומר נפטרה, ההלוויה נערכה אתמול, ומי שאנו שנתערב למשומר ברצינות לכבד את סבתו.

אחד מאנשי מכבי חיפה התקשר אל כותב שורות אלה והתלונן. הטענה שלו הייתה שאנו פוגעים בכבוד השחקן ובכבוד משפחתו. ביקשתי לדעת רק דבר אחד, האם משומר מתכוון לבקש שלא לשחק במשחק הליגה מול מ.ס אשדוד ביום בו נערכת הלוויית סבתו. הקול מהצד השני אמר לי: עכשיו הגזמת?

אז זהו. שלא הגמתי. עם כל הכבוד למשחקה של מכבי חיפה מול אשדוד,  משחק נבחרת, כל נבחרת, חשוב בעיניי פי כמה. אותי לימדו אחרת. בעיני ובעיני חבריי, נבחרת היא מעל לכל. אני לא מכיר שחקן שלא אומר לשחקן בנבחרת שזה החלום שלו. משחק מול אשדוד? לכבוד הזה יכול לזכות גם שחקן נוער שמנצל מכת פציעות. משחק נבחרת? לזה זוכים רק טובי בחורינו.

משומר החליט שהנבחרת לא מספיק חשובה לו. הוא השתמש בתירוץ,  שהתברר אחרי זה כתירוץ נטו. אם משומר היה רוצה באמת לכבד את סבתו ואת משפחתו, הוא לא היה צריך לבקש להשתחרר מהנבחרת,  ולרוץ לשחק מול אדיר טובול.

אני בטוח שמשומר רק ביקש לכבד את בני משפחתו, אני בטוח שעוברים עליו ימים לא קלים, אבל אני גם בטוח שמשומר הוא עוד שחקן במכבי חיפה שהנבחרת לא ממש  חשובה לו. החל מיום ראשון פשוט אין לי ספק בכך.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק