הכי חשוב לחזור טובים יותר

נבחרת ישראל בכדורסל חזרה ארצה לאחר שני משחקים מול הנבחרת הפורטוגלית, כשבמאזנה ניצחון והפסד. אריק שיבק הוסיף עם נחיתת הנבחרת: "לא מכיר מאמן שהיה מוותר̠על שחקן כמו עמרי כספי"

יום רביעי 21 יולי 2010
מערכת TELESPORT
נבחרת ישראל בכדורסל חזרה הערב מפורטוגל, שם קיימה שני משחקי אימון מול הנבחרת הפורטוגלית ורשמה הפסד במשחק הראשון וניצחון משכנע במשחק השני. צמד המשחקים מול פורטוגל הם כחלק ממשחקי ההכנה לקראת מוקדמות אליפות אירופה.

אריק שיבק אמר עם החזרת הנבחרת לישראל: "למדנו בעיקר איך להתמודד עם משחקים מהסוג הזה.Ƞמנסיעות כאלה הכי חשוב לדעת לחזור טובים יותר, התוצאה פחות חשובה. ההפסד במשחק הראשון הוא גם כי רק הגענו יום קודם, במחצית השנייה של המשחק השני היו לנו דקות מצוינות".

המאמן הלאומי הוסיף ודיבר על כוכביו: "עמרי כספי הוא שחקן חשוב מאוӓ בנבחרת, אני לא מכיר מאמן באירופה שיוותר על שחקן כמו עמרי.  הלוואי גם שהיו לנו עוד כמה יותמים (יותם הלפרין). הוא היה טוב מאוד, גם העזרה של טל בורשטיין, רביב לימונד ויוגב אוחיון הייתה טובה מאוד".

יותם הלפרין הוסיף לדברי מאמנו בנבחרת: "חזרנו עם ניצחון מפורטוגל ואני לא זוכר מתי עשינו זאת בפעם האחרונה. היו לנו דקות טובות מאוד במשחק השני אבל יש עוד הרבה מה לשפר. נצטרך לתקן הרבה דברים במשחק ההגנה".

ביום שישי הקרוב תערוך הנבחרת הישראלית משחק אימוӟ מול נבחרת בלגיה על אדמת ישראל. המשחק ייערך בהיכל הדר יוסף והכניסה למשחק חופשית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק