תמיר כהן: ננסה להשכיח את הקמפיין הקודם

נבחרת הכדורגל הגיעה לטימישוארה לאחר עיכוב בן שעתיים וערכה אימון בקור העז לקראת המשחק ביום רביעי מול הרומנים. 15 אלף צופים יגיעו למשחק

יום שני 01 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

 בקור עז קיימה הערב (שני) נבחרת ישראל אימון ראשון בטימישוארה לקראת משחק הידידות מול רומניה ביום רביעי (20:45).

באימון נטלו חלק כל 20 השחקנים אותם זימן אלי אוחנה למשחק. לפני האימון אסף אוחנה את השחקנים לשיחה קצרה, הציג להם את תכנית האימונים לפני המשחק, כשלאחר האימון יצפו השחקנים בניתוח DVD של הנבחרת הרומנית.

לפני האימון נערכה מסע"ת עם התקשורת הרומנית בה השתתפו בירם כיאל ותמיר כהן. כיאל אמר במסע"ת: "לנבחרת רומניה יש סגל מצוין ואנו מצפים למשחק קשה. אנחנו נותנים לרומנים הרבה כבוד, וננסה להוציא את המקסימום מהמשחק". כהן אמר על הנבחרת הרומנית: "אנחנו מכירים אותם בצורה טובה, ומכינים את עצמנו למשחק שלא יהיה קל. מחר נלמד את הרומנים בצורה מעמיקה יותר".

כיאל התבקש להתייחס לסוגיית מאמן הנבחרת ואמר: "אני רוצה להודות לדרור קשטן שהיה הראשון שנתן לי צ'אנס בנבחרת הלאומית למרות שלצערי לא עלינו. אנחנו נמצאים כאן למען הנבחרת - כולנו מכבדים ומכירים את אלי אוחנה  והיום הוא המאמן שלנו, אבל כשאתה בנבחרת אתה לא אמור להתעסק ואנו גם לא מתעסקים במה היה ומי יהיה. צריך לבוא ולשחק למען הנבחרת וזה מה שנעשה".

תמיר כהן הוסיף: "קרה מה שקרה בקמפיין הקודם, לא הצלחנו להעפיל וחבל, אבל זה קורה בכדורגל. זאת הזדמנות מצוינת להודות לדרור ומשה על 4 שנים בנבחרת. נכון שנכשלנו ולא עלינו, אבל זה לא אומר שדרור לא עשה עבודה טובה".

לקראת הקמפין הקרוב אמר כהן: "כולם מדברים על קרואטיה, יוון ולטביה שאנחנו מכירים, אבל שוכחים את גיאורגיה ומלטה שגם הן נבחרות טובות. נצטרך להכין את עצמנו אישית וקבוצתית בצורה הטובה ביותר כדי להשכיח את הקמפיין הקודם".

הנבחרת הגיעה לטימישוארה אחר הצהריים לאחר עיכוב בן שעתיים. הנבחרת טסה ביחד עם הנבחרת הרומנית, ושתי הנבחרות המתינו כשעתיים במטוס לפני ההמראה וזאת בשל עיכוב שנבע מבעיות טכניות.

על פי נציגי ההתאחדות הרומנית, אמורים להגיע למשחק כ-15 אלף צופים ולא פחות מ-80 עיתונאים.

מחר אחה"צ תקיים הנבחרת אימון נוסף כשלפניו יקיים אלי אוחנה מסיבת עיתונאים.

לפני ההמראה אמר המאמן הזמני אלי אוחנה בשדה התעופה: "אני מתכוון ליהנות מהרגע וליהנות מהמשחק הזה, אני מקווה שגם השחקנים יהנו מזה, כי זו המהות של הכדורגל. צריך לזכור שאנחנו מייצגים את נבחרת ישראל וגם  השחקנים צריכים לזכור את זה. הרי אם ננצח או לא ננצח זה לא יקבע אם נעלה או לא נעלה למונדיאל, אנחנו רוצים לעשות משחק טוב. השחקנים צריכים לזכור שיהיה מאמן לנבחרת שבודאי יסתכל על המשחק הזה".

שלומי ארבייטמן שחזר לסגל אחרי תקופה ארוכה אמר: "אני מתרגש מאוד. מבחינתנו כשחקנים זה בכלל לא משנה שיש מאמן זמני, אנחנו באים לעשות את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר".

המשחק יהווה הכנה ראשונה לקראת פתיחת משחקי מוקדמות אליפות אירופה 2012 בספטמבר. הנבחרת שובצה לבית 6 יחד עם קרואטיה, יוון, לטביה, גיאורגיה ומלטה. סדר המשחקים ייקבע ביום ראשון (7.3.10) בישיבה ביוון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק