להיות מאמן הנבחרת? אני מאושר בנוער

מאמן הנבחרת הזמני אלי אוחנה התייחס במסיבת העיתונאים יממה לפני המפגש מול רומניה ונשאל על עברו כשחקן: "מעולם לא ניצחתי את רומניה כשחקן הנבחרת". יעקב בוזגלו זועם על החלטת אי זימון מאור בוזגלו לסגל

יום שלישי 02 מרץ 2010
שלמה חסיד
נבחרת ישראל קיימה היום (שלישי) אימון שני במגרש בו ייערך מפגש הידידות מול נבחרת רומניה. מאמן הנבחרת הזמני, אלי אוחנה, נכח במסיבת העיתונאית הרישמית מול התקשורת הרומנית והישראלית. 

אין ספק כי על פניו של אלי אוחנה ניכר ההתרגשות של מאמן הנבחרת, למרות שבפועל מדובר במינוי זמני: "זהו משחק ידידות וכל מאמן רוצה לבדוק מספר דברים. ראיתי שמאמן רומניה עורך מספר שינויים גדולים בסגל. אנחנו מקווים למשחק טוב ותוצאה טובה גם שמדובר במשחק ידידות". 

אוחנה גם נשאל על מפגשי העבר באופן אישי כשחקן נבחרת: "הכדורגל הרומני תמיד היה כדורגל טוב וחזק. שיחקתי מולם מספר פעמים ומעולם לא ניצחתי כשחקן. אני מקווה שזה יקרה הפעם כמאמן". 


אוואט ובן חיים באימון ברומניה (צילום: ההתאחדות לכדורגל)

בנוסף לא חסו אנשי התקשורת בשאלה לאוחנה האם הוא יקבל את המינוי ה"זמני" כמאמנה הבא של הנבחרת: "אני מאמן נבחרת הנוער כעת ורק בגלל הסיטואציה שנוצרה לפיה דרור קשטן לא ממשיך בנבחרת החליטו שאני אאמן במשחק זה. אחרי שאסיים את המשימה אמשיך לאמן את נבחרת הנוער. 

"לגבי העתיד? אי אפשר לדעת. אולי אהיה המאמן ואולי לא. באתי לאמן את המשחק הזה בלבד ולחזור לנבחרת שלי שבה אני מרגיש הכי טוב שאפשר ומאושר שם". 

אלי אוחנה צפוי לפתוח בהתקפה עם חלוץ בורוסיה מנשנגלדבאך, רוברטו קולאוטי וחלוץ הפועל תל אביב, איתי שכטר. דודו אוואט, שוער של מאיורקה יפתח בשער.

הרכב משוער: דודו אוואט, קלמי סבן, טל בן חיים, אבי סטרול, יואב זיו, בירם כיאל, תמיר כהן (אביחי ידין), יוסי בניון, גילי ורמוט, איתי שכטר ורוברטו קולאוטי.

"לא מתייחס לשטויות של בוזגלו"

ההתקפה של יעקב בוזגלו על אלי אוחנה הבוקר ב"ידיעות אחרונות" לא התקבלה באדישות במחנה הנבחרת ברומניה, שם יתקיים מחר משחק הידידות בהדרכתו של המאמן הזמני אלי אוחנה.

בוזגלו טען כי אוחנה הוא: "מאמן אינטרסנטי ולכן לא הזמין את מאור לנבחרת".

אוחנה הגיב הבוקר על הדברים בשיחה עם TELESPORT כשאמר: "אני לא מתייחס לשטויות שיש לבוזגלו לומר. תמיד יש לו מה להגיד משום מה".


יעקב בוזגלו ביציע: "אוחנה מאמן אינטרסנטי"

גם בחלונות הגבוהים בהתאחדות לא אהבו את ההתקפה על אוחנה. בכיר בהתאחדות אמר: "הנבחרת זה לא גן ילדים, לא יכול להיות שאבות של שחקנים יביעו את דעתם על זימונים של שחקנים. אוחנה קבע את הסגל לפי שיקול דעתו המקצועי וכמובן שאנחנו עומדים מאחוריו".

השחקנים נמצאים במצב רוח מצוין וחלקם גיחכו הבוקר כשמעו על הטענות של בוזגלו האב. אחד השחקנים אמר: "הבחור לא שיחק חצי שנה ועוד מעיז לדבר?. ברק יצחקי הבקיע שלישייה השבוע ולא הוציא מילה. ראינו איזה גדול היה בוזגלו במשחק מול מכבי פתח תקווה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק