ברקת עשויה לחזור. גם עזורי

מקורביה של אלונה ברקת, הבהירו שהיא עשויה לתת הזדמנות נוספת לקהל, אם הוא יקבל גם את גיא עזורי כמאמן. ראש העירייה דנילוביץ: "העירייה לא תנהל את הקבוצה בשום אופן"

יום שלישי 02 מרץ 2010
דורון ברגר
אשת העסקים, אלונה ברקת שהודיעה אתמול כי היא לא תמשיך כבעלים של הפועל ב"ש בעונה הבאה, עשויה לחזור בה מהודעתה בעקבות לחצים כבדים שהופעלו עליה ביממה האחרונה. 

על פי מקורביה של ברקת, היא תסכים להעניק הזדמנות נוספת לאוהדים, אך תבהיר להם כי זו ההזדמנות האחרונה. כמו כן, אם ברקת תחזור בה מהודעתה, צפוי גיא עזורי לחזור לתפקידו כמאמן הקבוצה.

ההנחה היא כי במקרה כזה, החלק הארי של האוהדים יתמוך בקבוצה וראשי האוהדים כבר הודיעו כי הם ייצאו בהמוניהם ביום שבת למשחק החוץ של הפועל ב"ש מול מכבי ת"א, במטרה ליצור רוב מול הקהל של מכבי.

ראשי האוהדים הבהירו כי הם מתכוונים לחזק את הקשר בין ההנהלה לבין האוהדים, באמצעות שיתוף של מספר דמויות מוכרות בניהול הקבוצה. בין השאר נעשו פניות לשר אבישי ברוורמן, לעיתונאי דני קושמרו ולבדרן צביקה הדר.

ראש העירייה רוביק דנילוביץ, כינס מסיבת עיתונאים בה הבהיר: "העירייה לא תנהל את הפועל ב"ש, יש הבדל בין תמיכה בספורט בעיר לבין לנהל מועדון כדורגל. בשום מקרה הקבוצה לא תהיה של העירייה. אני קורא לאלונה ברקת לחזור, אסור לתת פרס לחוליגנים וצריך להאמין שרשויות החוק ימצו את הדין עם המתפרעים". 

דנילוביץ' הוסיף: "ברקת צריכה להבין שחלק מהקהל לא נוהג על פי הכללים. תראו מה עשו לרוני לוי אחרי שזכה בשלוש אליפויות עם מכבי חיפה. צריך להתמודד גם עם דברים כאלה. אני יודע שלברקת היו תוכניות גדולות בב"ש, גם בתחום החינוך. אני מקווה שתוכניות אלה ייצאו לפועל. דנילוביץ גם סיפר שאף איש עסקים לא פנה אליו ביממה האחרונה בהצעה לרכוש את הקבוצה. ייתכן שב"ש תהיה כמו ברצלונה ותעבור לרשות האוהדים, אך האופציה הכי טובה עבורנו היא שאלונה תמשיך לנהל את המועדון". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק