אסא מול הפועל ראשלצ בגמר

חצי גמר גביע המדינה: מחזיקת הגביע אס"א תל אביב העפילה לגמר לאחר שגברה 27:31 על מכבי ת"א. בחצי הגמר השני גברה הפועל ראשל"צ 25:26 על מכבי ראשל"צ

יום שלישי 02 מרץ 2010
מערכת TELESPORT

אין ספק כי מעמד חצי גמר הגביע בכדוריד היה מרתק גם הפעם. היום (שלישי) גברה אס"א ת"א 27:31 בדרבי העירוני על מכבי תל אביב והעפילה לשלב הגמר, ושם מחכה לה הפועל ראשל"צ שגברה 25:26 על האלופה מכבי ראשון לציון.

אס"א תל אביב הייתה טובה יתר והיא גם מחזיקת הגביע בשנתיים האחרונות. למרות זאת מכבי תל אביב קיוותה לחזור לקראת הסיום ולצמצם, אך ההגנה של אס"א הייתה טובה יותר, כפי שהייתה לאורך כל המשחק. איציק חליפי וסאריץ' הוליכו עם 10 שערים לניצחון. 

בחצי הגמר השני היכולת הנהדרת נמשכה, כאשר הפועל ראשון לציון גברה 25:26 בדרבי הענק על מכבי ראשון לציון. 

הפועל ראשון לציון ניצחה העונה בפעם השלישית את יריבתה העירונית, יכולת נדרת מצד שתי הקבוצות מעידות על יכולתן בשלב זה של העונה מה שמבטיח המשך עונה שתסתיים אולי במעמד שתיהן בגמר הפלייאוף. 

מאמן מכבי ראשל"צ לקח קשה את ההפסד בדרבי, גלעד מאור אמר בסיום: "הפועל ניצחו כל הכבוד, קשה לפסול דבר כזה. הלב שלי מלא מיים,  אני מעדיף לשתוק. נתנו לנו כאן יותר מדי טעויות. יצאנו לוזרים, אני מאמין ואני מסתכל על החלטות שלי קודם כל. צריך לדעת להפסיד בכבוד".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק