סל נשים: העתודה נכנעה לבריטניה

חלום ההעפלה לדרג א' נגוז, אחרי שהבנות הפסידו 65:72 לבריטניה, וכמו הגברים הן ישחקו בעונה הבאה בדרג ב'

יום שישי 23 יולי 2010
שלמה חסיד

אכזבה לנבחרת העתודה של ישראל בכדורסל, אשר הפסידה היום 65:72 לבריטניה, דבר אשר ימߠע מהבנות לעלות בעונה הבאה לדרג א', וכמו נבחרת העתודה לגברים הן ישארו בדרג ב'.
 
הנבחרת פגשה במקדוניה בשלב רבע הגמר של אליפות אירופה את בריטניה, כאשר ניצחון במשחק היה מעלה אותן לדרג א' והפסד משאיר אותן בדרג ב'.

הרבע הראשון נפתߗ בבליץ הגנתי של הבריטיות שסיימו את הרבע ב-8:23 לזכותן. הרבע השני היה העתק מדויק של הרבע הראשון כששום דבר לא דופק בנבחרת הישראלית, מול יכולת פנטסטית של הבריטיות שרצו ל-20:39 במחצית.

הרבע השלישי התאפיין בנרפות של ההגנה הישראלית, מול התקפות קטלניות של בריטניה והרבע נגמר ב-36:59 לבריטיות. הרבע הרביעי היה טוב מבחינת הבנות הישראליות ושלוש דקות לסיום הפער עמד על 3 נקודות בלבד לבריטניה, אלא שאז הבריטיות לחצו על הדוושה וניצחו בצדק את החניכות של עדן ענבר.

בישראל היחידה שקלעה בדאבל פיגרߡ היא נעמה שפיר עם 23 נק'. כל היתר לא הגיעו לרמתן הממוצעת.

הגברים ניצחו את בלגיה

נבחרת העתודה של הגברים העושה באליפות אירופה, ניצחה היום את בלגיה,  100:93. היה זה משחקה הראשון של נבחרת העתודה המתמודדת על המקו۞ות 5-6 באליפות אירופה דרג ב'.

ברבע הראשון הובילה נבחרת העתודה של ישראל, בתוצאה- 34:23.רבע שני הסתיים ביתרון ישראלי, בתוצאה- 64:55. הרבע השלישי הסתיים בשוויון- 75:75 ובסיום ניצחון של נבחרת העתודה של ישראל על בלגיה, בתוצאה-100:93.

לנבחרת העתӕדה קלעו: עומר רוב- 25 נקודות. יותם שירן- 24 נקודות. ג'ייק כהן- 21 נקודות. טל קרפלס- 20 נקודות. תמיר אריאלי- 8 נקודות. אור עידה- 2 נקודות.


צילום: FUBAEUROPE

  

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק