פדרר, שראפובה וסרינה בגמר

אליפות אוסטרליה הפתוחה: המדורג ראשון בעולם הביס את אנדי רודיק - יפגוש בגמר את המנצח בין האס לגונזאלס. נשים: האמריקנית ניצחה את ואדיסובה ותפגוש בגמר את המדורגת ראשונה שגברה על קלייסטרס

יום חמישי 25 ינואר 2007
מערכת TELESPORT
גם אנדי רודיק לא הצליח לתת פייט לרוז'ה פדרר שטייל בדרך לגמר אליפות אוסטרליה הפתוחה.

השוויצרי המדורג 1 בעולם ניצח בקלות 4:6 0:6 2:6 את האמריקני המדורג 6 בטורניר תוך שעה ו-23 דקות.

רודיק פתח את המשחק טוב וכבר הוביל 3:4 במערכה הראשונה, אלא שאז פדרר התעורר בדרך לניצחון במערכה. 

המערכה השנייה היתה כולה שייכת לשוויצרי ששבר 3 פעמים בדרך ל-0:6 חלק. במערכה השלישית פדרר שבר פעם אחת בדרך לניצחון.

פדרר יפגוש בגמר ביום ראשון בבוקר את המנצח בחצי הגמר השני (שישי, 20:00 לערך) במשחק בין טומי האס (12) לפרננדו גונזאלס (10)

ויליאמס נגד שראפובה בגמר

סרינה וויליאמס העפילה הבוקר לגמר טורניר אליפות אוסטרליה הפתוחה, אחרי ניצחון משכנע על ניקול ואדיסובה הצכ'ית בשתי מערכות 6:7,4:6.

סרינה, שהיתה בעבר הטניסאית מספר 1 בעולם, הגיעה לגמר הגראנד סלאם העשירי בקריירה המפוארת שלה  והיא הולכת ומפלסת את דרכה בטורניר הזה חזרה לעבר הטופ של הטניס העולמי.

זה לא היה משחק קל עבור סרינה, שכבר פיגרה 3:1 במערכה הראשונה. סרינה הצליחה לשבור את יריבתה הצ'כית, לנצח 3 משחקונים רצופים ולעלות ליתרון 3:4. ואדיסובה לא נשברה וחזרה להוליך 4:5. הצ'כית היתה רחוקה נקודה אחת מלקחת את המערכה, אך נשברה וסרינה הצליחה לכפות שיויון 6:6 ולנצח 5:7 בשובר השיויון ו6:7 במערכה כולה.

את המערכה השנייה הצליחה סרינה לנצח יותר בקלות, אחרי שכבר הוליכה 1:5. ואדיסובה הצליחה לחזור ל-4:5 אך לא יותר מזה.

סרינה, שהתחילה את הטורניר הזה במקום ה-81 בעולם, צפוייה להיכנס לתוך רשימת 20 הטניסאיות המובילות בדירוג העולמי. וויליאמס תפגוש בגמר את מריה שאראפובה, שניצחה במשחק העוקב את קים קלייסטרס.

משחק חצי הגמר השני, שנערך מיד לאחר סיום משחקה של סרינה וויליאמס מול ואדיסובה, הפגיש את טניסאיות גדולות, בדמותן של מאריה שראפובה, הרוסיה המדורגת ראשונה בטורניר, לבין קים קלייסטרס הבלגית המדורגת רביעית.

שראפובה הרוסיה, שנתנה עונה חלומית ב-2006 עם זכייה באליפות ארה"ב האחרונה עלתה נחושה מאוד למשחק מול קלייסטרס, במטרה להגיע לגמר ולנסות לגרוף את התואר הנחשק, אותו עדיין לא הצליחה להשיג.

שראפובה הפגינה עליונות לכל אורך המשחק הזה ולמעשה קלייסטרס לא הצליחה לסכן את ניצחונה בשום שלב במשחק, שנערך כשעה וחצי בלבד.

שראפובה אמרה אחרי המשחק: "עצוב לי בשביל קים, היא טניסאית כ"כ טובה וחבל לי שהיא הולכת הביתה"

על סרינה וויליאמס, היריבה שלה בגמר אמרה: "היא טניסאית מצויינת והוכיחה יכולת מצויינת בטורניר הזה, אך אני בהחלט מחכה למשחק הזה בקוצר רוח ומקווה שאנצח"

שראפובה כאמור תפגוש את סרינה וויליאמס בגמר, בו היא תהיה הפייבוריטית, אך אל תתנו למיקומים להטעות אותכם, כי צפוי משחק צמוד מאוד בין שתי טניסאיות אדירות.

תמונות: רויטרס.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק