אבי נמני : צריכים את תמיכת הקהל

אחרי שני הפסדים רצופים ובעקבות מיני מחאת אוהדים בהפסד האחרון למכבי פ"ת, מאמן מכבי ת"א, אבי נמני, שולח מסרים לאוהדי הקבוצה: "מחאות לא טובות לא לקבוצה ולא לאוהדים, שתמכו עד כה בצורה יוצאת מן הכלל"

יום חמישי 04 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
במכבי תל אביב מקווים לחזור למסלול הניצחונות ולתקופה הטובה שאפפה את הקבוצה לפני צמד ההפסדים האחרונים, בדרבי היוקרתי להפועל תל אביב ובמשחק החוץ ב'אורווה' למכבי פתח תקווה.

באימון הקבוצה שנערך היום, לקראת משחקם הביתי של הצהובים מול הפועל באר שבע בשבת, אמר המאמן אבי נמני: "אנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות, ונעשה הכל בשביל זה. צריך להגיד את האמת, צמד המשחקים האחרון לא היה טוב מבחינתנו ולא מבחינת יכולת, אלא מבחינת המחוייבות והגישה".

המאמן המשיך ואמר: "אני מקווה שזו ירידה זמנית ושנחזור למסלול הנכון. יש רגעים פחות טובים במהלך העונה בכל קבוצת כדורגל, וכנראה שאלו הרגעים שלנו. גם בזמנים פחות טובים אנחנו לא צריכים להפסיד משחקים, ונעבוד קשה כדי שמשחקים כאלה לא יחזרו בעתיד".


על מחאת האוהדים במשחק הקבוצה בפ"ת, אשר ברחו להניף חיתולים אמר נמני: "אנחנו לא רוצים שתהיה מחאה של האוהדים ואנחנו לא מתביישים להגיד את זה בפה מלא. המחאות האלו לא טובות, לא לאוהדים ולא לקבוצה, שעושה בסה"כ עונה טובה. כדי שהעונה הטובה תימשך, אנחנו צריכים את התמיכה של האוהדים. הם תמכו בקבוצה בצורה יוצאת מן הכלל עד כה ואין לי ספק שהם ימשיכו בתמיכה הזו לאורך הדרך".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק